• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

forumda bir gariplik var

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• forumda bir gariplik var

arkadaşlar forumda bir gariplik var, çoğu yerde bu hatayı veriyor bende mi sorun var yoksa aynı sorunu herkes yaşıyormu??

Unable to add cookies, header already sent.
    File: /home/machlcom/public_html/mach1forum/index.php
    Line: 1

az önce ben de yaşadım

Yorum yap

altar_us Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      az önce ben de yaşadım
      şimdi düzeldi de, yinede bir sorun olduğu belli......

Yorum yap

DİGİMAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        arkadaşlar forumda bir gariplik var, çoğu yerde bu hatayı veriyor bende mi sorun var yoksa aynı sorunu herkes yaşıyormu??

Unable to add cookies, header already sent.
        File: /home/machlcom/public_html/mach1forum/index.php
        Line: 1
        @organik bu konuyla ilgileniyor şuan için bir sorunyok arkadaşlar kolaygelsin.

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...541#post317541
          Forum Kuralları

Yorum yap

arkadaşlar forum ana sayfasına giremiyorum, garip garip yazılar çıkıyor........

Yorum yap

arkadaşlar forumda bir gariplik var karışık yazılar çıkıyor bendede
              PROTEK ELEKTRONİK

Yorum yap

Arkadaşlar şu an için merak edilicek bir durum yok konuyla @organik ilgileniyor kolay gelsin herkeze.

Yorum yap

Evet merak edilecek bir durum yok,yetkililer ilgileniyor.
                  Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

o garip yazılar ben foruma girerkende çıktı ve foruma giremedim. daha sonra tekrar denedim ve sorunsuz foruma girdim ama bu seferde kaspersky antivirüs kullanıyorum trojan virüs uyarısı verip duruyor. Yetkilerin bilgisine !!!
                    hataları örtmede gece gibi ol, tevazuda toprak gibi ol, öfkede ölü gibi ...

Yorum yap

Sayfayı F5 tuşu ile yenileyin düzelir. Mevcut olan sorun şuan için giderildi; bazı test çalışmaları yapılmaktadır; antivirüs yazılımınız alarm verse de herhangi bir sorun sözkonusu değildir herkesin içi rahat olsun. Selamlar..

Yorum yap

Reklam olan yerlerde açılan pencerelerin reklama gelen yeri altta reklam üstte kalıyor mesela hızlı linklere tıkladıgınızda reklam penceresine kadar ok ama reklam başladıgı yerde ise reklam üstte dolayısıyla açılan menü reklam yüzünden görünmüyor.

Kolay gelsin.

Yorum yap

Evet bu sorun sadece anasayfada var. Diğer iç bölümlerde olmuyor.

Yorum yap

Bizim @nebu'nun banneri sorunlu gibi; yerini değiştirip sola alırız olmazsa..

Yorum yap

Göndermiş olduğumuz mesajları geriye doğru tarayarak
                              nasıl bulunuyor bu sitede acaba??
                              Selam

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X