• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 9000 ultralar için yeni yazılım artık çıksın

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

caner1960 Nickli Üyeden Alıntı
    CEF kardeşim cevap vermek için bu zamanı beklememin sebebi senin cevap yazdığın saatte görevdeydim acaba benmi yanılıyorum diye cihazı son bir kez daha denemeden cevap yazmak istemedim eve gelince senin verdiğin linkten 28.08.2007 yazılımını tekrar yükledim sonuç yine aynı USHUACHE üzerinde cihaz tps auto , pleas wait en son okey yazıyor fakat kanal açılmıyor buda herhalde tps auto nun çalışmadığını gösteriyor senin belirttiğin gibi araştırmadan ve bilmeden yazmayı pek sevmem fakat yinede bilgilendirmen için teşekkür ederim mahsuru yoksa sende cihazını bir kontrol et benim belirttiğim kanal sende tps auto ile açılıyor ise haber verirsen memnun olurum izmirden selamlar

muhetemelen çanak ayarından kanaklanıyor olabilir ...yada sistembilgisinden emu'yu aktıf hale getirmeniz gerekiyor olabilir...

Yorum yap

ben aynı cıhazı kullanmadım amma 9000 cı hala elımın altında, tabanları aynıdır..arka arkaya yazılımları hıç resetsız atıyor ve uşuanın uzerıne gelınce hıç bırşey yapmadan auto yapıyor ve tepeselerı rahatlıkla seyredıyorum,sızler şahare harıcındeki şıfrelı kanalları seyretmek ıstedığınızde,menuden şahareyı kapatıp deneyın tahmınım pıroblem çözulecektır.2000 cısta aynı olayı yaşamıştım, ınternete koştum kimsede şıkayet, fıgan yok benım cıhazda bır çök kanallar kapalı sonradan olayı hatırladım! şahare kullanmadığım halde deneme mahıyetınde açmış ve unutmuştum, herkese sevgiler...
      optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
      .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

caner1960 Nickli Üyeden Alıntı
        CEF kardeşim cevap vermek için bu zamanı beklememin sebebi senin cevap yazdığın saatte görevdeydim acaba benmi yanılıyorum diye cihazı son bir kez daha denemeden cevap yazmak istemedim eve gelince senin verdiğin linkten 28.08.2007 yazılımını tekrar yükledim sonuç yine aynı USHUACHE üzerinde cihaz tps auto , pleas wait en son okey yazıyor fakat kanal açılmıyor buda herhalde tps auto nun çalışmadığını gösteriyor senin belirttiğin gibi araştırmadan ve bilmeden yazmayı pek sevmem fakat yinede bilgilendirmen için teşekkür ederim mahsuru yoksa sende cihazını bir kontrol et benim belirttiğim kanal sende tps auto ile açılıyor ise haber verirsen memnun olurum izmirden selamlar
        arkadaşım ben aylardan beri seyrediyorum bi sorun yok tpslerde Ushuaia TV üzerine gel ve bekle emuyu kontrol et açıkmı arkadaşım
        DM500 - NEXT DISEQ MOTOR OFSET 90 cm ÇANAK LG 32 İNÇ LCD TV UYDULAR- DOGU-42°-39°-28.2°-26°-25.5°-19.2°-16°-13°-9°-7°-4.8°- BATI- 1°-4°-7°-30.0°-

Yorum yap

tps lerde 5 6 2007 yazılımından sonra sorun olmadı sadece trt lerin epg yayını ile ilgili sorun oldu diye 22 8 2007 yazılımı çıkartıldı en son 30 8 2007 yazılımı çıktı ultralar için bu yazılımların hepsi tps auto yapıyor sorunsuz frekanslar 10796 10834 10873 10911 ve11662
          bu frekanslarda auto yapar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X