• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

niye K.e.y. üyeler en azından bilsin

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• niye K.e.y. üyeler en azından bilsin

ben biliyorumda kısa ve öz açıklamayla şahıslara anlatılsın
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

(Konu ilgili alana kaydırıldı.)

Kısaca açıklamasını yapayım; forumumuzda belli sayfalarda Google AdSense yayınları yapılmaktadır ve belirli kriterleri vardır. Bunların arasında telif hakkı ve kullanabilmek için satın alma zorunluluğu olan yazılımlara ait crack, warez, serial ve k.e.y 'ler gibi verilen içerikler yasaktır. Forumda verilen k.e.y' lerin bunlarla ilgisi olmamasına rağmen muhtemelen Google tarayıcılarının kelime olarak bu anlamda algıladığını düşünüyoruz. Bu tip kural ihlali durumu tespitinde de yayınların durdurulma gibi bir ihtimali söz konusu. Bu konuda henüz net bir açıklama yapılmış değil. Şuan için içerisinde k.e.y kelimesi bulunan türemiş kelimeler forum içerisinde sansürlenmiştir ve **** şeklinde çıkmaktadır. Önümüzdeki zamanlarda gelecek net bir açıklama doğrultusunda bu uygulamanın geçici mi kalıcı mı olacağına ozaman karar verilecek.

Selamlar...

Yorum yap

konu üzerinde ben ve forum üyeleri daha bilgi sahibi olacağına inandığım için böyle bir
      soru sordum bu konuda daha duyarlı olunacağından dolayı açıklamanız ve bilgilendirmeniz için çok çok teşekkür ediyorum saygı ve sevgilerimle
      Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

bu arada unuttum konuyuda ilgili alana taşıdığınız için ayrıca tekrar teşekkür ederim

Yorum yap

bilgilendirme için teşekkür ederim.bundan sonra yazarken bizde ona göre dikkat ederiz. iyi çalışmalar..
          Bu Dünya Bir Sınav

Yorum yap

ben zaten tahmin etmiştim tahminimde doğru çıktı böylece.
            İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
            VU+ SOLO 2
            Popcorn Hour A-210
            TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
            UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
            DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
            NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
            DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
            NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

sayın organik81 in dediği gibi sadece bu forumda da değil birçok forumlar içerisinde k.e.y kelimesi bulunan birden çok kelimeler sansürlenmiş ve *** şeklinde çıkmaktadır.
              SUSKUNLUĞUM ASALETİMDENDİR...
              HER LAFA VERECEK CEVABIM VAR...
              AMA İLK ÖNCE BAKARIM...
              LAFMI DİYE...
              SONRADA SÖYLEYENE BAKARIM...
              ADAMMI DİYE...!!!

Yorum yap

açık bilgi için teşekkür ederiz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X