• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi 30.10.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 30/10/2008 yazılımı hk

öncelikle mach1 hocama teşekkür ederim.yeniyazılım hakkında herkes bir yorum yapmış o yüzden benim kafam çok karıştı.benim cihazım next ye-2000 cıs süper plus usbli seri hangi yazılımı atmam gerekiyor ve ayrıca türksat 3/a sorunlarından sonra kendine gelen uydumuz yeni kullanılmaya başladı bir esktra problem olmaması açısından atan arkadaşlar acaba kanal listesi siliniyormu bilgi verirlerse sevinirim.

Yorum yap

• Arkadaşlar
      Bir sorum var. Acaba yardımcı olurmusunuz. Ben cıs super plus 2000 kullanıyorum. Ayrıca eskiden laptopumda kullandığım pcmcıa kart olarak ethernet kartım var. Bilirsiniz laptopa slot girişinden takılan ve daha sonra bu kart üzerinden ethernet bağlantısı sağlayan bir kart. Bu kartlar yapı olarak uydu alıcılarımızda kullanılan modüllere benzerç Yani kart bizim boş slotlarımıza takılabiliyor. Bu durumda uydu alıcımız acaba ethernet girişli hale gelebilirmi

İlginize teşekkürler

Yorum yap

• sampiyon Nickli Üyeden Alıntı
        sirius yeni yazılımda açan tp ve kanallarlar bunlar arkadaşlar

11785 V.27500 3/4 Viasat SVT 2 Nordytt lar 24 adet açık aynı farklı dil
        11823 V 27500 3/4 Viasat DR 1 1adet açık
        11938 V 27500 3/4 TV 3 Sverige ler 5 adet açık.aynı farklı dil
        11977 V 27500 3/4 Viasat 3+ TV4 .iki adet degişik kanal
        11747 V 27500 3/4 Viasat TV 4 1 adet
        11862 V 27500 3/4 Viasat ZTV Sverige 1 adet

bunlar şuan yeni yazılımda açıyor
        Arkadaşlar bu yeni yazılımla açılabilen bu kanallar bende çekmiyor. Sinyal zayıf. Fakat siriusun diğer kanalları var. Fakat bu kanalların sinyali çok zayıf. Aratıyom bulamıyor. Motorlu çanak olduğu için ince ayar yaptım yine yok. Ne yapmalıyım. Teşekkürler.

Yorum yap

• Arkadaşlar

Eskiden nextdestek ten alırdık artık buradanmı alacağız ilginize teşekkürler

Yorum yap

• yazılım

yazılımları deneyen varmı arkadaşlar :no:

Yorum yap

• evet arkadaşlar ben denedim sorunsuz.2000 dpcıs super plus.kanallarda gitmedi.sayın hocalarıma teşekkürler.

Yorum yap

• Elerine saglık ustam ellerin dert görmesin

Yorum yap

• arkadaslar premiyer deki xxx kanallar acilmiyor bilgisi olan varmi

Yorum yap

• eline sağılık hocam

Yorum yap

• Next ye-2000 cis super plus grİ kasa usb lİ cİhazima hangİ yazilimi atacagim lÜtfen aÇiklarmisiniz?

Yorum yap

• yazilimlar icin tesekürler, emege saygi, sevgiler . . .

Yorum yap

• salutary Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Arkadaşlar bu yeni yazılımla açılabilen bu kanallar bende çekmiyor. Sinyal zayıf. Fakat siriusun diğer kanalları var. Fakat bu kanalların sinyali çok zayıf. Aratıyom bulamıyor. Motorlu çanak olduğu için ince ayar yaptım yine yok. Ne yapmalıyım. Teşekkürler.
                          +1 çanak 150'lik konum Trakya Selamlar saygılar...

Yorum yap

• asfio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Arkadaşlar Next ile başlayanlar gri kasa; NS diye yazanlar ise siyah kasadır...Saygılar...Yazılımlar için ellerine sağlık üstad...Teşekkürler...
                            Ben ns yazanı cx griye attım bi problem olmadı yani bi değişiklik olmadı sonra tekrar eklenmiş gri kasa

Yorum yap

• ustalarım nerec serilerine yazılım verilecekmi aylardır yazılım bekliyoruz saygılarımla başarılarınızın devamını dilerim

Yorum yap

• mach1 hocam next ye 2000cx super plus dün verdiğiniz yazılımı usb ile yükledim hiç sorun çıkmadı bu gün tekrar yazılım güncelenmiş tekrarmı yükleyeyim bi aydınlatsanız tşkr gri kasa
                                :helal::helal:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X