• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi 30.10.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• bahcıvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben plemik yapmıyorum ben cihaz üzezindede aynı işlemi yapıyor pek elktronik cihazlar deneme yanılma yöntemi kullanılmaz yanlış hata flaşının yanmasına neden olur birkerede yapmak için sordum
    tamam kardeş sorunun hallolmuş yardımcı olabildiysem ne mutlu bana tartışmayalım lutfen bizler yardımlaşma için buradayız

Yorum yap

• sayın hocan iyi geceler bu yeni yazılıda hangi kanallar açıyo siriusta frekansı ne biz sayın üyeleri aydınlatırmısın teşekkürler

Yorum yap

• Yazılımda bir karışıklık olmuş GRİ seri 2000 cısa NS cısı atın arkadaşlar şu an için
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

• yuann2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          tamam kardeş sorunun hallolmuş yardımcı olabildiysem ne mutlu bana tartışmayalım lutfen bizler yardımlaşma için buradayız
          yok yuann 2 arkadaşım tartışma olarak degil başka arkadaşlarda yanılmasın diye sordum çünkü cihaza elektrigi veriyorsunuz basılı iken sorun olmasın diye sordum yoksa burda hiç bir arkadaş ile öyle bir sorun olmaz tekrar yardımın için sagol

Yorum yap

• hocam ellerinize sağlık

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Yazılımda bir karışıklık olmuş GRİ seri 2000 cısa NS cısı atın arkadaşlar şu an için
              sayın hocan iyi geceler bu yeni yazılıda hangi kanallar açıyo siriusta frekansı ne biz sayın üyeleri aydınlatırmısın teşekkürler

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Yazılımda bir karışıklık olmuş GRİ seri 2000 cısa NS cısı atın arkadaşlar şu an için
                emeginize saglık mach1 peki NS içinde gri yimi atıcaz yani ikisinin yerlerimi degişmiş saygılar.

Yorum yap

• anlaşılan bi karısıklık olmuş , arkadaslar tam emın olmak için soruyorum cıhazım Next YE-2000 CIS Super Plus usb li olan yuklemem gereken yazılım alltan 3. sırada olanı mı atmam lazım , bi yardım edersenız sevınırım ona gore içim rahat atayım

Yorum yap

• hocam gunaydın acil yardım yazılımı yüklerken tam cıhazyükledi ufak bir sıfıryazısı geldı ve cıhaz don du kaldı cıhaz next2000 süper plas usbli usbden atarken oldu

Yorum yap

• lütfen acıl yardım edın kafayı yıy7ecem

Yorum yap

• bursalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        hocam gunaydın acil yardım yazılımı yüklerken tam cıhazyükledi ufak bir sıfıryazısı geldı ve cıhaz don du kaldı cıhaz next2000 süper plas usbli usbden atarken oldu

Dosya Türü: zip NS YE-2000 CX SUPER PLUS_QNEC123.45_102808_TK0C1N0_pz.zip (1.57 MB, 681 Görüntülenme)

bu yazılımı boot modunda atarsan cihazın eski haline gelir yazılımlarda karışıklık
                        olmuş bu yazılımı atacaksın saygılar

Not: 1.sayfada
                        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                        Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• hocam bılgısayar yok baska turlu nasıl yapabılırım

Yorum yap

• hocam 2000 cıs süperplas usb li yanlıs yazmısın kusura bakma

Yorum yap

• bursalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              hocam bılgısayar yok baska turlu nasıl yapabılırım
                              kardeş başka türlü olmaz boot yazılımlar bilgisayardan RS232 kabloyla atılması
                              gerekiyor USB ile olmaz saygılar
                              Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

• Aynı cihazı bende kullanıyorum senin gibi bende yanlış yaptım sonra yazılımı boot modunda attım cihaz düzeldi benim cihazda (Next ye 2000 cıs super plus USB ) bu USB ile hiç
                                uğraşma olmaz bu sefer flaşını yakarsın ondan sonra servis yolu gözükür astarı yüzünden
                                pahalıya gelir kesinlikle bilgisayarla atacaksın saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X