• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

8200 cı şifre kırma sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 8200 cı şifre kırma sorunu

arkadaşlar 12.01.a5 h/w li cihazımda enson yazılımı attım ama euro 2008 maçlarını yayınlayan atv kanalının biss k e y ini girdiğm zaman 5 sanıye açıyo sonra kapanıyo sorun neden kaynaklanıyo ne yapmam lazım lutfen yardım edin maçlar kaçıcak yoksaatla:
    atla:ŞEREFTİR SENİ SEVMEK SENLE AGLAYIP GÜLMEK GALATASARAY SEVGİSİ SURECEK SONSUZADEKatla:

tekrar aç kapayın kanalı bendede öle oluyo 5 sn kalıyo tekrar tekrar açıp kapattım kanalı oldu

Yorum yap

ilk bende de açtı cihazı açıp kapayınca ama daha sonra kanal değiştiriğimde tekrar donuyo anlamadım nerde sorun var
      atla:ŞEREFTİR SENİ SEVMEK SENLE AGLAYIP GÜLMEK GALATASARAY SEVGİSİ SURECEK SONSUZADEKatla:

Yorum yap

gunay45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        ilk bende de açtı cihazı açıp kapayınca ama daha sonra kanal değiştiriğimde tekrar donuyo anlamadım nerde sorun var
        arkadaşım aynı sorun bendede vardı çözene kadar canım çıktı birçok yazılım denedim ama olmadı.
        ÇÖZÜM: biss keylerin hepsini sil sadece malum kanalın bisi kalsın cihazı kapat aç işlem tamam

Yorum yap

yaptınmı @gunay45 kardeşim

Yorum yap

valla k e y menüsündeki butun k e y leri sildim yinede olmadı ama şu şekilde anca çoze bildim k e y leri default yaptım atv k e y ini ekledim atv uzerindeyken cihazım açtım kapadım geldi ama başka kanalı değiştirdiğimde yıne açmadı ama atv ve başka bikanla arasında 3 kere geciş yaptıgımda açılıyo yanı bi atv ye basıyom bi başka kanala anca oyle oluyo kardeşim başka turlu açmıyo valla

Yorum yap

gunay45 Nickli Üyeden Alıntı
              valla k e y menüsündeki butun k e y leri sildim yinede olmadı ama şu şekilde anca çoze bildim k e y leri default yaptım atv k e y ini ekledim atv uzerindeyken cihazım açtım kapadım geldi ama başka kanalı değiştirdiğimde yıne açmadı ama atv ve başka bikanla arasında 3 kere geciş yaptıgımda açılıyo yanı bi atv ye basıyom bi başka kanala anca oyle oluyo kardeşim başka turlu açmıyo valla
              zaten 3-4 defa kanala gidip gelecen öle oluyo açıyo..açıyosan ne mutlu iyi seyirler...

Yorum yap

eyvallah sağol

Yorum yap

arkadaşlar bende de 7010 dcız - 12.01.a5 var, donukluk yapıyor ama bir iki defa kanal değiştirip atv'ye dönünce açıyo daha ne olsun. maç başladığında açarsınız maç bitene kadar da değiştirmezsiniz. illa zapping yapıcaz yani

Yorum yap

bu sorun asagi yukari 7010-ve bu modele uygun cihazlarin hepsinde oluyo baska kanalda biraz bbekleyip tekerar acinca geciyo bildigim kadariyla

Yorum yap

arkadaşlar benm alıcım sunny 7010 sarı+mavi++yeşil+menüye basınca böle bişe karşıma geliyor lütfen yardım edin ırdeto mu seca mı nagravision vıacess mi
                      hangisine şifreyi fln yazcam forumlarda if X 00000 böle bişeler var lütfen
                      lütfen ama lütfen yardım edin

bu atvyi kırmak için lütfen

Yorum yap

arkadaşım ne için k e y gircen anlamadım eğer atv izlemek için k e y girceksen biss menulu emu yazılımı atman gerekıyo onunda linki işte http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=41634 h/w ne uygun olanı yukle

Yorum yap

arkadaslar ilk basa 1fffff yerıne 000000 -00-olarak gırın duzelır

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X