• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

xxx

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O paket yaklaşık 2-3 yıldır hiç şifre değiştirmedi. Problem sizin kullandığınız sistemle ilgili olabilir.
    Cihazım 2000 CIS Süper ve yazılım olarakta 24.06 tarihli 123A yüklü.Sistem olarak neyi kastettiğinizi tam anlayamadım.Biraz daha açıklayıcı bilgi verebilirmisiniz.Ne yapmamı önerirsiniz.kolay gelsin.
    NEXT 2000 CIS SUPER PLUS
    GOLDMASTER SG-2100 DISEQC MOTOR

Yorum yap

• Rtvi CCW ;
      RTVi Europe
      RTVi Detsky
      RTVI Nashe Kino
      RTVi ME

Yorum yap

• muk019 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Cihazım 2000 CIS Süper ve yazılım olarakta 24.06 tarihli 123A yüklü.Sistem olarak neyi kastettiğinizi tam anlayamadım.Biraz daha açıklayıcı bilgi verebilirmisiniz.Ne yapmamı önerirsiniz.kolay gelsin.
        Kullandığınız sistem derken, Anten, LNB ayarı, kabloların durumunu yeniden gözden geçirmenizi kastetmiştim.

Yorum yap

• merhaba

RTVi
          kanallarının yayın içeriği nedir acaba?

Yorum yap

• Gok_Han Nickli Üyeden Alıntı
            RTVi
            kanallarının yayın içeriği nedir acaba?
            Sayın gökhan bu kanallar biri çocuk kanalı diğerleri genel içerkli ve film kanalları (çok eski).saygılar.

Yorum yap

• Bilgi için çok teşekkürler sayın Fesm.

Yorum yap

Kullandığınız sistem derken, Anten, LNB ayarı, kabloların durumunu yeniden gözden geçirmenizi kastetmiştim.
                tasarım üstad aynısı bendede oldu.sanırım yayından kaynaklananan bi şey.şimdi düzeldi.
                http://

Yorum yap

• üstadlar

next 8000 xcam plus cihazım için 8000 dat.*** dosyasını *** fly ile atıyorum ama nedense jsc ait viacess veya const. cw bölümüne ****** işlenmiyor. nerede hata yapıyorum acaba? ayrı olarak editlenmiş emu yazılımı verebilir misiniz? teşekkürler

Yorum yap

• star33 Nickli Üyeden Alıntı
                    üstadlar

next 8000 xcam plus cihazım için 8000 dat.*** dosyasını *** fly ile atıyorum ama nedense jsc ait viacess veya const. cw bölümüne ****** işlenmiyor. nerede hata yapıyorum acaba? ayrı olarak editlenmiş emu yazılımı verebilir misiniz? teşekkürler
                    8000 bolumune bakın arkadasım edıtlı orda var

Yorum yap

üstadlar

Dat dosyasıyla DCW k.eyler cihaza yüklenmez. Bunun için 8000 bölümünde benim eklediğim yeni yazılım var onu kullanabilirsiniz.

Yorum yap

Dat dosyasıyla DCW k.eyler cihaza yüklenmez. Bunun için 8000 bölümünde benim eklediğim yeni yazılım var onu kullanabilirsiniz.
                        tasarım usta;

8000 bölümünde verdiğiniz yeni yazılım sadece xcam için galiba.
                        benim cihazım xcam plus. saygılar...

Yorum yap

tasarım usta;

8000 bölümünde verdiğiniz yeni yazılım sadece xcam için galiba.
                          benim cihazım xcam plus. saygılar...
                          Evet o yazılım sadece eski seri 8000 için, siz CW bölümüne elle girebilirsiniz.

Yorum yap

Evet o yazılım sadece eski seri 8000 için, siz CW bölümüne elle girebilirsiniz.
                            ok. inşallah ****** hala aktif tir. akşama deneyeyim. teşekkürler...

Yorum yap

• Zee cinema (13°E) DCW

X-Dream TV (13°E) DCW

Yorum yap

• sayın ekurel dosyalar için teşekkür ederim
                                next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X