• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Pandora Rootlu Alternatif Yazılım

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Favorilerime program ekleme;

1.Uygulamalarım bölümünde ''Tüm Uygulamalar''a girin

2.''Tümü' yazan yere gelip 'ok' tuşuna basarak yan tarafta Favorilerime almak istediğiniz proğramın üzerine gelin.

3.Sağ alt köşede gösterilen 3 çizgili tuşa basın

4.''Uygulama Ekle'' yazan yere basın

5.Favorilerim yada Medyalarımı seçebilirsiniz.Hangisini seçerseniz proğram uygulamalarım bölümünden ayrılıp taşıdığınız yere gider.
    Selamlarımla..(Bilgi için Karbon'a teşekkürler)

Yorum yap

• teşekkürler arkadaşım emeğine sağlık

Yorum yap

• elleriniz dert görmesin besthacker üstam. ben orijinal v.3013 yazılımını yükledikten sonra ,verdiğiniz rootlu yazılım yüklenmiyor? eski bir yazılıma(300E)mı dönüp tekrar verdiğiniz yazılım yüklesem?

Yorum yap

• Emegine sağlık ana menüyü birde lacivert yapma şansın varmı malüm yenerbahçeliyiz :tr:

Yorum yap

• grean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Emegine sağlık ana menüyü birde lacivert yapma şansın varmı malüm yenerbahçeliyiz :tr:
            Bizde Beşiktaşlı olduğumuz için siyah&beyaz&kirmizi tonlarda yaptik
            Grean yaz aylarında böyle bir düşüncem var.3 büyüklerin renklerinde 3 farklı yazilim cikaracagim.

Yorum yap

• besthacker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Grean yaz aylarında böyle bir düşüncem var.3 büyüklerin renklerinde 3 farklı yazilim cikaracagim.
              Eyvallah çok teşekkür ederiz havalar bu ara zaten iyi gidiyor yaz erken geliyor sanırım ...

Yorum yap

• Yazılımı az önce yükledim gayet iyi çalışıyor renklerde güzel ancak biraz fazla koyu olmuş bana göre birde son v3013 yazılımına göre güncelleyebilirmisiniz. Saygılar sevgiler ...

Yorum yap

• grean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Yazılımı az önce yükledim gayet iyi çalışıyor renklerde güzel ancak biraz fazla koyu olmuş bana göre birde son v3013 yazılımına göre güncelleyebilirmisiniz. Saygılar sevgiler ...
                  Yazılım zaten 3013 tabanlı.Fenerlilere yakın zamanda bir sürpriz yapabiliriz.Sampiyonluk hediyemiz olurSelamlarimla..

Yorum yap

• Pandora_Sarı Kanarya çalışmalarımız başladı.İkon,logo,HD arkaplan önerileriniz varsa lütfen ekleyin.Küçük bir örnek:

Yorum yap

• Yorum yap

• Ellerinize sağlık

Hocam romu kurdum gerçekten çok başarılı. Renk konusunda bende arkadaşlara katılıyorum bir Fenerbahçeli olarak dört gözle bekliyorum

Birde xbmc yazılımını entegre etmeniz mümkün müdür? Önceki romlarda ilk kurulumda çalışıyor sonrasında siyah ekranda kalıyor kullanılamıyordu.

Başarılarınızı yakinen takip ediyorum. Tekrar ellerinize aklınıza sağlık.
                        :bravo:

Yorum yap

Üstadım biz TRABZONSPORLULARI unutma.Tek kardeş takımımız beşiktaş

Yorum yap

• Arkadaşlar çorbada sizinde tuzunuz olsun, dediğim gibi ikon,logo,wallpaper vs bekliyorum sizlerden ortaya güzel birşeyler çikarmak adına.Bu konuda erken davranan taraftara öncelik tanınacak.

Yorum yap

• besthacker bu düzenlemeleri hangi programla yapıyorsun

Yorum yap

Abi bana sorarsan info bar gayet güzel olmuş ancak ses yerine kendi ikonu kalsa bence daha güzel onun dışında menüde oyunları kaldırıp favori koymanız yeterli olur arkaplana zaten istediğimiz resmi koyabiliyoruz. Ekstra bir uygulama yada açılışı bence değiştirmeyin. Kısacası sadece FB info bar ses yerine kendi ikonu ve menüye favori ekleyip oyunları kaldırmanız yeterli olur. Bir Fenerbahçeli olarak bana bar yeterli tabi sizin içinde uygunsa sonuçta en çok bar'ı görüyoruz zaplarken.es:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X