• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Turksat Uydularında Yayın Problemleri ve Çözüm Önerileri

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

trt hd

dunkes:TRT HD kanalın firekansını bilen varmı
    this

Yorum yap

captan Nickli Üyeden Alıntı
      TRT HD:11043 V 6400 3/4 BATI
      Türksat ait diger frekans lar ici buraya bakka billirsin.

Kolay gelsin.

Yorum yap

çok sagolun ama bu firekansta şimdi açmıyor bilginize
        this

Yorum yap

captan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Frekans da bi degisiklik yok yayinlar da bi sorun olabilir.
          http://www.lyngsat.com/turk42.html

Yorum yap

captan Nickli Üyeden Alıntı
            captan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Yayında bir sıkıntı yok sisteminizi kontrol ediniz.
            Eklenen Dosyalar
            [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
            www.next.com.tr

Yorum yap

yayın problemi

BotechBC6700 FTA Receiver ım var Türksat 3A frekansları nı birtülü yükleyemiyorum bu konuda Türksat 2012 frekanslarını bildirip nasıl yükleneceğini bildirirseniz memnun olurum.Şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.

Yorum yap

R.Nejat SARIYALÇINKAYA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                BotechBC6700 FTA Receiver ım var Türksat 3A frekansları nı birtülü yükleyemiyorum bu konuda Türksat 2012 frekanslarını bildirip nasıl yükleneceğini bildirirseniz memnun olurum.Şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.
                Türksat oto frekanz aramayi denedin mi.

@memorist
                Türksat (Network seharch) frekansı değişti..
                11844 V 02222

Şebeke aramada frekansında sorun oluştuğu zaman

11729 V 15555
                10970 V 30000
                11862 H 27500
                11804 V 24444

Frekans,lardan Nıt on yapıp arama yapabilirsiniz

Yorum yap

sivas merkez machine 3d 11913 H 5480 DVB-S2/8PSK MPEG-4 frekansından sinyal alamıyorum 150 cm çanağı cevirdim diğer sinyallerde kalite 95 - 100 bu frekansta sinyal yok bilen varmı

cihazında machine 3d 4.358 yazılımı yüklü arkadaşlar bu frekansa bakıp cevap yazarmısınız

Yorum yap

yıldırım58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    sivas merkez machine 3d 11913 H 5480 DVB-S2/8PSK MPEG-4 frekansından sinyal alamıyorum 150 cm çanağı cevirdim diğer sinyallerde kalite 95 - 100 bu frekansta sinyal yok bilen varmı

cihazında machine 3d 4.358 yazılımı yüklü arkadaşlar bu frekansa bakıp cevap yazarmısınız
                    İstanbul'dan aynı cihaz ve yazılım ile kanallar OK,sisteminizi gözden geçirin yayınlarda sorun yok.

Kolay gelsin.
                    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                    www.next.com.tr

Yorum yap

İstanbul da aynı frekans ve paremetrelerle ilgili TP de her hangi bir sorun olmadan yayın devam etmektedir.Eğer by TP yi çıkaramıyorsanız vede çanağınızın ayarından TAM olarak eminseniz o halde ilgili TP yi önce 11914 daha sonra 11915 olarak EKLEYİP bakınız,eğer yayın yine gelmez ise bu takdirde 11912 ardından 11911 olarak değiştirip duruma bakınız.Bazen LNB lerde OSİLATÖR kayması denilen söz konusu bir durum oluyor deneyin ve sonucu yazın bakalım....
                      MACHİNA - 3-D
                      8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                      PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                      TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        İstanbul da aynı frekans ve paremetrelerle ilgili TP de her hangi bir sorun olmadan yayın devam etmektedir.Eğer by TP yi çıkaramıyorsanız vede çanağınızın ayarından TAM olarak eminseniz o halde ilgili TP yi önce 11914 daha sonra 11915 olarak EKLEYİP bakınız,eğer yayın yine gelmez ise bu takdirde 11912 ardından 11911 olarak değiştirip duruma bakınız.Bazen LNB lerde OSİLATÖR kayması denilen söz konusu bir durum oluyor deneyin ve sonucu yazın bakalım....
                        Sonuç olumsuz olursa ilave olarak çift çanak var ise diseqc kullnmadan kontrol etmeyi unutmayın..
                        İmza yok yorum yok hakkınızı helâl edin

Yorum yap

Mertkoc81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Sonuç olumsuz olursa ilave olarak çift çanak var ise diseqc kullnmadan kontrol etmeyi unutmayın..
                          frekansı iki üç düşürdüm iki üç artırdım sonuç değişmedi dörtlü dayzek kullanıyorum yarın birde daydek olmadan türksatı direk bağlıyacam kontrol edecem

Yorum yap

Selamlar showturk yayininda sorunmu var sinyaller arada gidip geliyor yardimlariniz icin tesekkurler

Yorum yap

Kobra-06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Selamlar showturk yayininda sorunmu var sinyaller arada gidip geliyor yardimlariniz icin tesekkurler
                              Hayır şu an için herhangi bir sıkıntı görünmüyor..
                              MACHİNA - 3-D
                              8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                              PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                              TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Hayır şu an için herhangi bir sıkıntı görünmüyor..
                                İlginiz için teşekkürler Showtürk kanalı seyrederken 15 dakika normal sinyal seviyesi 100/72 iken aniden kalite 0 a inip 100/72 ye çıkıyor.Diğer bütün Türksat 4A kanalları sorunsuz seyrediyorum.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X