• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek Play 2 LibreELEC 8 Ray Krypton-alt2 Backup 25-02-17 ozkaradag

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

kanalları zoom lanmış gibi gösteriyor.bunun ayarını nereden yapabilirim ?

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      IPTV için de TVH'yi kullanınız, süper çalışıyor. Hatta kayıt bile yapabiliyorsunuz.

Sevgiler...

Merhaba @ozkaradag, TVH üzerinden iptv link eklemeyi beceremedim bir türlü, aşağıda bir video paylaşıyorum, link ekleme kısmını özellikle atladım ama iki ayrı formatta deneme yapmama rağmen sonu hep aynı, bir kaç kez "force scan" da denedim, services 6, 10, 18 oluyor ama daha yukarıya çıkartamıyorum maalesef.

URL kısmına eklediğim formatlar;

http://Server:Port//get.php?username=Kullancı Adı&password=Şifre&type=m3u_plus

http://Server:Port/live/get.php?username=Kullancı Adı&password=Şifre&type=m3u_plus&output=mpegts

Not: son kısımdaki m3u_plus olan bölümleri, m3u olarak da denedim...

Bu da uygulama sırasında kaydettiğim video...

https://youtu.be/5IJt1-TiNco

Fikrini alabilir miyim?

Selamlar.

Yorum yap

Add. yaptıktan sonra Mukes kısmında da "wetekali" yolunu (ismini) gösterin.Bulduklarını kaydetsin.Kaydedecek yer bulamıyor.
        BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

mydream Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          kanalları zoom lanmış gibi gösteriyor.bunun ayarını nereden yapabilirim ?
          Sistem > Ayarlar > Sistem > Görüntü'den Çözünürlüğü yükseltip dene bakalım.

ali.tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Merhaba @ozkaradag, TVH üzerinden iptv link eklemeyi beceremedim bir türlü, aşağıda bir video paylaşıyorum, link ekleme kısmını özellikle atladım ama iki ayrı formatta deneme yapmama rağmen sonu hep aynı, bir kaç kez "force scan" da denedim, services 6, 10, 18 oluyor ama daha yukarıya çıkartamıyorum maalesef.

URL kısmına eklediğim formatlar;

http://Server:Port//get.php?username=Kullancı Adı&password=Şifre&type=m3u_plus

http://Server:Port/live/get.php?username=Kullancı Adı&password=Şifre&type=m3u_plus&output=mpegts

Not: son kısımdaki m3u_plus olan bölümleri, m3u olarak da denedim...

Bu da uygulama sırasında kaydettiğim video...

https://youtu.be/5IJt1-TiNco

Fikrini alabilir miyim?

Selamlar.
          Abi o esnada kanalda yayım yoksa onları pas geçiyor, o kanallar için o Mux (TP Gibi biliyorsun)'u daha sonra tekrar taratıp ekleyebilirsin.

Selamlar, sevgiler...

Yorum yap

Vod olan ve yayın olmayan kanalları es geçiyor.Mux göstermiyorsa işlemiyor.Bulduğu kanalları mux yani gösterilen tp nin altına(devamına)işliyor.
            BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

crazyturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Vod olan ve yayın olmayan kanalları es geçiyor.Mux göstermiyorsa işlemiyor.Bulduğu kanalları mux yani gösterilen tp nin altına(devamına)işliyor.
              sevgili @ozkaradag ve @crazyturk ustadlar, benim 1165 mux icinde 8 adet sevice bulmasi normal mi?

yayin olmayan kanallar, vod kanallari tamam da 1165 icinde 300-500 olsa anlayacagim, 8-10 olunca is biraz karisiyor...

bu tvh beni sevmiyor...
              [emoji51]

ilginize tesekkur ederim, denemeye devam edecegim.

selamlar.

Yorum yap

Fazla çıkması lazım.1165 tp den yayın olmayan ve vod sayını düşünce gerisi gelmesi lazım.Zaten 1165 tp nin olduğunu gösteriyor.

Yorum yap

Her TP (yani Mux) bir kanal demek değil mi ki IPTV için?

Yanlış mı biliyorum yoksa?

Sevgiler...

Yorum yap

Her TP (yani Mux) bir kanal demek değil mi ki IPTV için?

Yanlış mı biliyorum yoksa?

Sevgiler...
                    Bendekindurum asagidaki gibi ustadlar, iptv network u secip force scan yaptigimda her defasinda sayi 3-5 adet artiyor, map yapip tekrar scan yapiyorum...

Bu arada ozkaradag ustadim muxes de sorun yok, sayi tamam ama tarama sonrasi bu muxlar services kismina eklenemedigi icin map yaparak listeye eklenemiyor.

Selamlar...

Yorum yap

O zaman muxları taratacaksın çıkana kadar.

Sevgiler...

Yorum yap

durakb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        İptv simple PVR yi devredışı bırakınca
                        Bırakılan kanalda açılış oluyor.
                        Açılış son izlenen kanaldan başlıyor.
                        Aynen, dediğiniz gibi.

Yorum yap

O zaman muxları taratacaksın çıkana kadar.

Sevgiler...
                          Üstat mux taratmaya gerek yok.Networks de işlemi yaptıktan sonra Muxes'gelip add den networksde verdiğimiz ismi gösterip kaydetsin yeter.Networks'e gelip forse scan yapacak.Muxes yapılmazsa bulduğu kanalları nereye kaydedeceğini bilmediği için hafızaya almıyor.Bulduğu kanalları verdiğimiz muxes altında topluyor.Sonra kendi kanalları güncelliyor.

Yorum yap

sayın ustatlar bu libreelece ftp ile nasıl bağlanılıyor saygılar

Yorum yap

hangi ftp programı ile bağlanılıyor tv dayzeg ayarlarırı nasıl ve nereden ayarlanıyor turksat kanallarırını nasıl en başta olacak şekilde ayarlanıyor ip tv kanallarını nasıl yüklüyoruz cccam server leri nasıl ve nereye kuruluyor bu backup a bugün geçtim onun için sizlerden yardım bekliyorum saygılar teşekkürler

Yorum yap

Zamanın varsa How-to bölümünde hepsinin rehberi var.

Lakin zamanım yok ya da yapamam dersen ya WeOS'tan devam et ve ya cihazı sat derim.

Sevgiler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X