• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Küfürlü mesajlar hakkında..

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Küfürlü mesajlar hakkında..

Forumda özellikle şahıs veya kurumlara karşı küfürlü ve hakaret içerikli mesaj gören olursa mesajı silmesin, yönetici odasına taşınsın. Detayları sonra açıklarım şuan zaman kısıtlı. Selamlar...

Hay hay.... beklemedeyim bulursam buyur ederim buraya

Yorum yap

ok @organik üstad anlaşılmıştır...
      Forum Kuralları

Yorum yap

organik81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Forumda özellikle şahıs veya kurumlara karşı küfürlü ve hakaret içerikli mesaj gören olursa mesajı silmesin, yönetici odasına taşınsın. Detayları sonra açıklarım şuan zaman kısıtlı. Selamlar...

ayıp ettin üstad böyle durumda hemen sana emanet edicez arkadaşları :ehehe:

Yorum yap

Ok @organik üstad ...

Yorum yap

Bu konu beni de rahatsız ediyor !.

Bu konu beni de rahatsız ediyor. Tabi gereken yapılır Sevgili Organik81 !.
            Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
            Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

Alakanızdan dolayı teşekkürler arkadaşlar. Malumunuz yeni kabul gören kanunlara göre internet üzerinde sarfedilen sözler bileık yasal yükümlülük taşımaktadır. İnternet ortamında şahıs veya merciilere yönelik yapılan hakaretler de yasal kanıt teşkil etmekte ve dava konularında kayda alınmaktadır.

Yarın bir üye dese ki "mach1digital forumda bana şu kişi hakaret etti" ; ve davaya verse; forum olarak yetkililere kanıt teşkil etmesi için bu hakaret mesajını, kişinin bilgilerini (IP, adres, email vs..) vermek durumundayız. İlk mesajda da rica sebebim olan konu budur.. Selamlar..

Yorum yap

Alakanızdan dolayı teşekkürler arkadaşlar. Malumunuz yeni kabul gören kanunlara göre internet üzerinde sarfedilen sözler bileık yasal yükümlülük taşımaktadır. İnternet ortamında şahıs veya merciilere yönelik yapılan hakaretler de yasal kanıt teşkil etmekte ve dava konularında kayda alınmaktadır.

Yarın bir üye dese ki "mach1digital forumda bana şu kişi hakaret etti" ; ve davaya verse; forum olarak yetkililere kanıt teşkil etmesi için bu hakaret mesajını, kişinin bilgilerini (IP, adres, email vs..) vermek durumundayız. İlk mesajda da rica sebebim olan konu budur.. Selamlar..

evet dostum doğru söylüyorsun bende duymuştum bu tür olaylar suç olduğunu bir sorun olursa gereken bilgileri yetkililere veririz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X