• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next2000xcı plus üstadlar yardım!!!

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next2000xcı plus üstadlar yardım!!!

slm usta next2000 xcı 5518_VE_Boot_YKME_YE-2000X_CI_PLUS_INF614p_041608_MO24.00 yüklü
    süper pluslarda usb cihazlarda güncel softcamla absat yayınları izleniyor
    güncel softcamı atarsam cihaza hotbırd 13 deki absat yayınlarını bende izleyebilirmiyim ...

Absat paketini izleyebilmek için yazılımın yeniden uyarlanması gerekir. Bu cihazlara da yeni yazılım çalışması yapılmadığına göre maalesef bu cihazlarda emuyla bahsettiğiniz pakedi izleyemezsiniz.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Absat paketini izleyebilmek için yazılımın yeniden uyarlanması gerekir. Bu cihazlara da yeni yazılım çalışması yapılmadığına göre maalesef bu cihazlarda emuyla bahsettiğiniz pakedi izleyemezsiniz.
      tşkler üsdadım ) bir bağlantı kurunda hocalarla şu next yazılımlarına el atsınlar biraz )

Yorum yap

xxxmurat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        tşkler üsdadım ) bir bağlantı kurunda hocalarla şu next yazılımlarına el atsınlar biraz )
        Bağlantı kurulacak bir durum yok. Bu cihazlara 2008 yılından itibaren yazılım desteği kesildi.

Kolay gelsin.

Yorum yap

hocam kusra bakma ama kafama takıldı neden peki nextdesdek sitesinde Next 2000 X - INF Serisi Emu Softcam 23.10.2010 halen güncel softcam lar veriliyor açmıyorda bunlar ne işe yarıyor peki orda sadece softcam atmak yeterli tüm next serileri için yazıyor

Yorum yap

O softcamlar biss lerdeki değişiklikler le ilgili
            NEXT 2000 CI PLUS(FMB)
            NEXT 2000 X PLUS
            NEXT 2005 CI
            NEXT 2000 CX CIS

Yorum yap

anladım faustoyla devam edecez sanırım yada makineyi değiştirecez)saol

Yorum yap

işte tam da bu yüzden ben makineyi değiştirdim..
                next i sanırım 2001 yılında almıştım.. günde nerdeyse 24 saat çalıştı.. TAM performans.!
                halen de çalışıyor.. 2nci cihaz olarak evin diğer TV sine bağlı.

bi de destek kesilmeseydi "efsane" olacaktı.

teşekkürler NEXT...
                yaşasın yeni cihazım ATLANTA HDBOX.

serhan1

Yorum yap

serhan1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  işte tam da bu yüzden ben makineyi değiştirdim..
                  next i sanırım 2001 yılında almıştım.. günde nerdeyse 24 saat çalıştı.. TAM performans.!
                  halen de çalışıyor.. 2nci cihaz olarak evin diğer TV sine bağlı.

bi de destek kesilmeseydi "efsane" olacaktı.

teşekkürler NEXT...
                  yaşasın yeni cihazım ATLANTA HDBOX.

serhan1
                  Bakın Next'i 10 yıl kesintisiz kullanmışsınız, inşaallah yeni cihazınızı da 10 yıl kullanabilirsiniz.

Konu kapatılmıştır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X