• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Inf Plus 3.7.2007 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

mamert75 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üstadlar next 7500 dapcı plus kullanıyorum card sharing yapabilmek için yeni yazılım olması gerekiyormuş tabii ki varsa inf serilerine verilmiş ama fmblere henüz verilmemiş fmblere çıkacak mı çıkmayacak mı?dongle denen cihazlarla yapmaya kalktığında ancak satın aldığınız dongle ait olan serverden faydalanıyormuşsunuz.7500 dapcı plus cihaza inf yazılımı yüklesem olur mu?olmaz ise mümkünatı varsa benim beklediğim gibi herkes bakliyor yeni yazılımı lütfen
    Bendede 7500 dapci fmb var maalesf bizim için yeni yazılım çıkarmayacaklamış. ben artık drembox'a yöneldim çünkü dm'nin yazılımı hiç bitmiyor sürekli yeni yazılımı çıkıyor. birkaç ay içinde dm 7025 alacağım. sanada tavsiyem dm al. bize yazılm verilmeyecek.

Yorum yap

mamert75 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      üstadlar next 7500 dapcı plus kullanıyorum card sharing yapabilmek için yeni yazılım olması gerekiyormuş tabii ki varsa inf serilerine verilmiş ama fmblere henüz verilmemiş fmblere çıkacak mı çıkmayacak mı?dongle denen cihazlarla yapmaya kalktığında ancak satın aldığınız dongle ait olan serverden faydalanıyormuşsunuz.7500 dapcı plus cihaza inf yazılımı yüklesem olur mu?olmaz ise mümkünatı varsa benim beklediğim gibi herkes bakliyor yeni yazılımı lütfen
      fbm yazılımlar bitmiş malesef,yeni bir cıhaz alırsan rahat edersin,ınf yükselemesin malesef
      UYDU ELEKTRONİK

Yorum yap

sayın hocalarım benimde next dap pulus cihama premier keyleri elle giriyorum açmıyor fmb gurubundaki cihazımda uygun enson yazılım yüklü bu cihaz acaba hiçmi açmaz yoksa uygun key dosyası yüklense açarmı bana bilgi verirmisiniz.şimdiden teşekkürler.
        BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
        ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

açmaz,ama ilede açmak için izleycen uydulardan değer uyduları sil ve en son keyleri yükle softcam
          UYDU ELEKTRONİK

Yorum yap

hocam bayram kambayası davam edyormu ben ızmır de kı bayıye sordum yukdyor bende fmb 2500 ıkbıbesuz var nasıl faydalanırm bılgıllendırsen sonsuz tesekurler

Yorum yap

kampanya devam ediyor istersen nebutv den de alabilirsin www.nebutv.com

Yorum yap

uzman kardes ızmırdekı bayılerde nıye yok ve bılgılendıgın ıcın tesekur

Yorum yap

daha yeni olduğu içindir ama tüm bayilerde olacak nebudan da alabilirsin sorun çıkmaz

Yorum yap

uzman kardes nebu tv nasıl baglatı kurarım tesekurler

Yorum yap

www.nebutv.com adresine gir iletişim var orda tıkla ister tel .et ister mail at onlar hallederler

Yorum yap

NEXT 2000 CI Plus inf ile ilgili çalışmalar durduruldumu ?

Hakkında fazla bilgi yok. Eski makina diye kenarda kalmayacak umarım...
                        NEXT 2000 CI PLUS inf

Eskide olsa canavar gibi

kay:

Yorum yap

hakkan77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          NEXT 2000 CI Plus inf ile ilgili çalışmalar durduruldumu ?

Hakkında fazla bilgi yok. Eski makina diye kenarda kalmayacak umarım...

Yorum yap

Aynı cihazdan bende de var .Yazılım desteği şu ana kadar gayet iyi.Tps Auto yazılımı kullanıyorum,İstanbuldan Premier paketini mevcut çanakla seyredemediğim için son yazılımı denemedim.Bunun dışında bir problem yok.Tüm emeği geçenlere saygılar.

Yorum yap

kampanya devam ediyor isteyen alabilir arkadaşlar....
                              MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

hocam next 2000 cı lara nezaman yazılım cıkacak acaba

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X