• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yeni Dreambox DM 900 Ultra HD 4K

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Oe 2.2 ve sonrasında gelen oe 2.5 mutlaka bir planlamanın sonucudur, bekleyip görelim.
    DM 520 HD

Yorum yap

Vu TR yetkilisi, Adana menşeili firma değil miydi?

Yorum yap

Hayır, değil. Ancak yarı distribütör ya da yetkili diyebiliriz.

Sıkıntı olmaz yani.

Sevgiler...

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Desteği bırak çoğu alan satacaktır.

Çünkü yapı farklı ve o eski esneklik yok, her imaj destek de vermiyor.

3-4 Team var, onlar da kendi aralarında paslaşıp durur.

Sevgiler...
          hocam vu yetkilisi atlanta firması ve gayet iyide yardımcı oluyor destek full yani benim kaç defa işim düştü sağolasunlar çok ilgilendirler.
          BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Artık onlar yetkili değil, kimseyi kandırmasınlar.

Ancak tabii ki geçmişe yönelik ve şu anki sattıklarına destek vermek zorundalar.

Ama Vu+ yetkili distribütörü değiller, adım gibi eminim.

Sevgiler...

Not: Yetkili olmak başka Distribütör olmak başka.

Yorum yap

Yani bu kadar çabuk bıraktılar mı?
              Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
              DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

Getirdikleri, dist oldukları tüm markaları bırakıp da mundar etmeleriyle ün yapmış bir firmadan bahsediyoruz abi.

Tüm bildiklerimi konumum gereği yazmam, yazmak da istemiyorum ki hem mikser olmamak hem de negatif etkide bırakmamak adına.

Sevgiler...

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Artık onlar yetkili değil, kimseyi kandırmasınlar.

Ancak tabii ki geçmişe yönelik ve şu anki sattıklarına destek vermek zorundalar.

Ama Vu+ yetkili distribütörü değiller, adım gibi eminim.

Sevgiler...

Not: Yetkili olmak başka Distribütör olmak başka.
                  hocam vallaha o kadarını bilmiyorum ama ben hiç bir zaman vu cihaz aldığım atlanta olsun dikey olsun madur olmadım.müşterilerimede aldım epey almışımdır.1 yada 2 defa sorun oldu derhal değiştirdiler.zaten kolayca bozulan sorun yaratan bir marka değil vu tabi kişisel görüşüm bilemem başkalarının ne problem yaşadağını...
                  BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Vu simdi sahipsizmi kaldi yani

Yorum yap

Resmi olarak evet.

Yorum yap

Bir zamanlar dikey sayesinde sahlanmisti ama atlanta ya gecince atlayamadi kolu bacagi kirildi

Yorum yap

Dreambox 900 Ultra 4K alan arkadaslar şöyle madde madde özetlesinler eksi artı yönleriyle hangi imajda görüntü kalitesi güzel Tuner hassasiyeti nasıl yeşil ekran uyarısı yapıyor mu ? Piconlar kanal bilgi barında görünebiliyor mu ? Lcd ekranda picon ayarlanabiliyor mu ? sağlam kaliteli mi ? Vs vs bekliyorum haydi klavye başına + memnun musunuz ?
                          Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Yorum yap

Cıhaz bu gün elime geçti, tam bir hayal kırıklığı yaşadım, (relase image yüklü geldi) görüntü kalitesi vasatın üstünde değil,(vu solose nin HD kanallarıyla karşılaştırdım vu solose görüntüsü kalite olarak fark atıyor ) kumanda fonksiyonları yetersiz, üst üste komut verdinmi, tutulup kalıyor, 4 k görüntü de bile tv nin tunerinin üstünde değil, cccam oscam üzerinden çalışıyor, pluginler şuan için yetersiz imageler test olduğundan oturması bayağı zaman alacak, destek konusunda ciddi kaygılarım var,, DVB-S2X desteğide yetersiz, astra 19 da
                            DVB-S2X/QPSK HEVC 11553 H25500 11/20 frekansını bulmadı, manuel olarak da arama yapması değerleri kaydedilemediği için olmuyor,,, yani bana göre dağ fare doğurmuş,,,,

Yorum yap

DVB-S2X desteği olmadığı yazılmıştı zaten.
                              Yani bu FEC değerleri var mı cihazda?
                              Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
                              DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

Hediye olarak alırız sıkıntı yok melisko

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X