• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

DİgİtÜrkÜ ModÜl İle İzleme

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• DİgİtÜrkÜ ModÜl İle İzleme

humax 5400 kullanıyorum yasal modül ile lig tvyi

seyredebilirmiyim????
    Atlanta HD-Box Pvr/Dreambox 500 S/110Triax OffsetÇanak/StabHH-120DisecgMotor/Dıavola 0.1db Inb

evet seyredebilirsin
    AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

utelsat w3 ten seyredebilirsin arkadaşım turksat üzerinden üyelik vermiyorlar artık..
      MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

türksatı çanak görüyor w3 uydusunu alamıyorum....

sağlık olsun....
        Atlanta HD-Box Pvr/Dreambox 500 S/110Triax OffsetÇanak/StabHH-120DisecgMotor/Dıavola 0.1db Inb

Yorum yap

ÇANAĞI w3 e çevirisin olur biter.zaten türksattaki bütün kanallar digitürkte var.

Yorum yap

paradox1965 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            humax 5400 kullanıyorum yasal modül ile lig tvyi

seyredebilirmiyim????
            sanırım modül satışı bitti daha önce türksattan sadece ligtv ve birkaç kanalı ile ayrıca seyretme imkanın oluyordu...satış varsa TR1C den hala seyredebilirsin

Yorum yap

bozuk modülleri dağıttılar şidi değiştermek için verdik ve hala bekliyorum.Batarlar inşallahdunkes:

Yorum yap

ben eski olduğum için modul ile turksattan üyeyim )

Yorum yap

selam arkadaşlar lig tv üyesiyim.maçları izlerken görüntüde ve sinyalde kesilme oluyor nasıl çözebilirim yardımcı olursanız teşekkürler.cı sistemini ve nesajı kapattım sorun devam etti.

Yorum yap

irfan_68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    selam arkadaşlar lig tv üyesiyim.maçları izlerken görüntüde ve sinyalde kesilme oluyor nasıl çözebilirim yardımcı olursanız teşekkürler.cı sistemini ve nesajı kapattım sorun devam etti.
                    mesajı nasıl kapatıyorsun?

Yorum yap

paradox1965 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      türksatı çanak görüyor w3 uydusunu alamıyorum....

sağlık olsun....

w3 uydusuna çevirmene gerek yok dıgıturk yılın golü kampanyasına üye isen istediğin her kartlı cihazda modülle izleyebilirsin anlayacağın kartın turksat üzerinden aktive edilmesi gerekiyor modül satılıyor modül sadece bi araç w3 uyumlu kart takarsan w3'den izlersin turksat takarsan turksat üzerinden izlersin bilmem anlayabildin mi kolay gelsin saygılar
                      UZAY TİCARET
                      ELEKTRONİK MARKET
                      YOMRA / TRABZON

Next & NextStar /D-SMART ŞHOP/ DIGITURK PLUS YOMRA BAYİSİ
                      Pıoneer & SONY

Yorum yap

uzay_ticaret Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        w3 uydusuna çevirmene gerek yok dıgıturk yılın golü kampanyasına üye isen istediğin her kartlı cihazda modülle izleyebilirsin anlayacağın kartın turksat üzerinden aktive edilmesi gerekiyor modül satılıyor modül sadece bi araç w3 uyumlu kart takarsan w3'den izlersin turksat takarsan turksat üzerinden izlersin bilmem anlayabildin mi kolay gelsin saygılar
                        açıklayıcı bilgin için teşekkürler,

saygılar...

Yorum yap

Saygı benden size. Yardımcı olabildiysem sevindim
                          UZAY TİCARET
                          ELEKTRONİK MARKET
                          YOMRA / TRABZON

Next & NextStar /D-SMART ŞHOP/ DIGITURK PLUS YOMRA BAYİSİ
                          Pıoneer & SONY

Yorum yap

ben izleyemedim

uzay_ticaret Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

usta bende 9,90 lık eko paket üyesiyim kızımın odasına kurdurdum bu ay için lig tv aboneliği aldım 64 ytl
                            benim salondaki next 2000 cıs ta açmadı w3 eu uydu görmediği içinmiş çanakları bağladım w3 uydusunu görüyor taratıyorum ama lig tv yi w3 de bulamıyorum 3 çanak var acaba taratırken farklımı taratacagım
                            şimdiden saolun:toplu:

Yorum yap

lig tv iki sistemle çalışıyor 9.90 lık olan eutelsatw3 çevrili bendede var 2000 cıs super plus açmaz kayinçöde eski kartını 2000 cıs a takınca açılıyor yani biz kampanya maduruyuz arkadaşım 2 sene önce mutfaga ocak aldım pampanya malı çürüdü

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X