• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

25/06/2007 kayıt sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 25/06/2007 kayıt sorunu

Öncelikle Değerli arkadaşlara çalışmalarında başarılar dilerim.NEXTSTAR cx pvr yazılımında HELP tuşunda kayıt başlatıktan sonra HELP TUŞU İLE durdurmak istediğim de sistem kilitleniyor arkadaki düğmeden aç-kapat yapmak zorunda kalıyorum. YARDIMLARINIZA SONSUZ TEŞEKÜRLER .

Şimdi denedim öyle birşey yok bende durdurma ekranı çıkıyor ve stop edip çıkıyorum gayet rahat...
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

ares1971 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Öncelikle Değerli arkadaşlara çalışmalarında başarılar dilerim.NEXTSTAR cx pvr yazılımında HELP tuşunda kayıt başlatıktan sonra HELP TUŞU İLE durdurmak istediğim de sistem kilitleniyor arkadaki düğmeden aç-kapat yapmak zorunda kalıyorum. YARDIMLARINIZA SONSUZ TEŞEKÜRLER .
      Arkadaşım kullandığınız Flaşbellek yazım hızı çok düşük olursa bu hatayı yapar birde Kart okuyucu kullanıyorsanız ondanda yapar ben SERTEC marka kart okuyucu almıştım aynı şey benim başıma geldi..Zaten ancak 2 saniye kayıt yapıyor sonra yapmıyor aslında, tekrar help tuşuna basınca cihaz kilitleniyordu...Yazılım ile alakası yoktur...Selamlar....

Yorum yap

Kullandığın Flash Belleği değiştir, tekrar dene bizlerde sorun yok.

Yorum yap

Teşekkür ederim arkadaşlar flash beleği değiştirip deneyeceğim umarım problemi çözerim.

Yorum yap

flaş belleğe kaydettiklerimizi bilgisayarda izlemek istediğimizde bilgisayar dosyayı tanımıyor bunu conwert yapabileceğimiz program varmıdır neroda denedim oda
            tanımadı power dvd de tanımadı sadece cihazda seyredebiliyoruz ilgili arkadaşlara
            şimdiden teşekkür ederim saygılar sevgiler
            Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
            Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

converte gerek yok ilgili codec yüklü ise istediğiniz playerde seyredebilirsiniz

yada gom player

Yorum yap

bülent56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                flaş belleğe kaydettiklerimizi bilgisayarda izlemek istediğimizde bilgisayar dosyayı tanımıyor bunu conwert yapabileceğimiz program varmıdır neroda denedim oda
                tanımadı power dvd de tanımadı sadece cihazda seyredebiliyoruz ilgili arkadaşlara
                şimdiden teşekkür ederim saygılar sevgiler
                Bülent abi bak burdan gom playeri indir bunda izlersin.

http://www.gomplayer.com/main.html

Sayın Mach1 hocamın da 26.06.07 deki açıklaması

Gom playerı kurduktan sonra içindeki codecler pc ye kurulunca diğer kullandığın tüm programlardada açar kayıtlar windows media player nero vs gibi..
                Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

tako 2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Bülent abi bak burdan gom playeri indir bunda izlersin.

http://www.gomplayer.com/main.html

Sayın Mach1 hocamın da 26.06.07 deki açıklaması

Gom playerı kurduktan sonra içindeki codecler pc ye kurulunca diğer kullandığın tüm programlardada açar kayıtlar windows media player nero vs gibi..
                  çok çok sağol tako 2000 kardeşim teşekkür ediyorum yardımlarını bizlerden esirgemeyen bütün form yetkililerinede teşekkür ediyorum . saygı ve
                  sevgilerimle
                  Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

yardımlardan dolayı sonsuz teşekkürler gomplayer de seyrediyoruz m2t dosyasını
                    vcd yapmamız gerekirsek nero tanımıyor medya playerdede açamadım oda tanımıyor m2t dosyasını cd ye kaydetsek cdlerde veya dvdlerde göstermiyecek
                    kısca vcd yapmak için m2t dosyasını tanıyacak bir program varmı varsa ekleyebilirmisiniz tekrar başınızı ağrıttım çok teşekkür ediyorum saygı ve sevgilerimle

Yorum yap

bigalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      converte gerek yok ilgili codec yüklü ise istediğiniz playerde seyredebilirsiniz

yada gom player
                      ilgin için teşekkürler saygılar

Yorum yap

merhaba arkadaşlar,
                        peki kayıt sırasında görüntünün kaybolmasını nasıl engelleyebilirim? acaba ben mi hatalı bir işlem yapıyorum. bilenlerden bilgi alabilir miyim?
                        teşekkürler.

Yorum yap

aynı sorun bende de var kayıt sırasında görüntü kayboluyor. Bu engellemenin bir yolu varsa lütfen yazar mısınız. Bir de kayıt yaptıktan sonra görüntüler sadece Kanal D gurubunda kaliteli diğerlerinde kesiik kesik geliyor.
                          teşekkürler.

Yorum yap

arkadaşlar bir de bu kanal yedekleme ve geri yükleme olayı nasıl oluyor bilen bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim.
                            teşekkürler.

Yorum yap

sadekahve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              merhaba arkadaşlar,
                              peki kayıt sırasında görüntünün kaybolmasını nasıl engelleyebilirim? acaba ben mi hatalı bir işlem yapıyorum. bilenlerden bilgi alabilir miyim?
                              teşekkürler.
                              sen bir hata yapmıyorsun yazılımın özelliği bu kayıt sırasında görüntüyü karartıyor. Belki yeni yazılımlarla hem kayıt edip hem seyretme olanağına kavuşabiliriz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X