• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

cihaz e-satayı görmüyor.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ok saol şampiyon.Cevap veren tüm dostlara teşekkürler

Yorum yap

iydiz Nickli Üyeden Alıntı
      onu da alacağım mecburen..
      bi uydu alıcı 1200 ytl.na mal oldu şimdi bana.
      bendede 1 tb seagate war yeni yazılımda aynı problemi yaşadım eski yazılıma dönünde sorun ortadan kalkıyor ama yeni yazılımlarda problemli 9. ayda çıkan yazılıma dön sorunun gidecek ama bağlarken uydun kapalı olsun hdd yi bağla fişini tak sonra uyduyu arkadaki kapama düğmesinden aç sorunun gidecektir.tabi benim problemim başka kayıt yaptım bu şekilde lakin yeni yazılımdan eski yazılıma dönmek zorunda kalınca kayıtları silmek istedim o anda uydu kitlendin we bidaha görmedi başka hdd leri görüyor umarım sendekide aynı problem değildir

Yorum yap

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        ben bilgi saraydan attım rs ile sorunsuz yükledi
        sen bu dosyayla WD format mı attın yoksa bu dosyayı uydu alıcısına mı yükledin benim anlamadığım o. rs ile attım diyorsun burdan çıkan bu dosyayı uydu alıcısına attın ama bu exe dosya nasıl oluyor bunu anlayamadım bi açıklama yaparsan sevinirim. bu arada benim uydu halen görmüyor hdd yi sonunda kutuyu parçalayıp hdd yi öyle kullanacan

Yorum yap

lifeisslife Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          sen bu dosyayla WD format mı attın yoksa bu dosyayı uydu alıcısına mı yükledin benim anlamadığım o. rs ile attım diyorsun burdan çıkan bu dosyayı uydu alıcısına attın ama bu exe dosya nasıl oluyor bunu anlayamadım bi açıklama yaparsan sevinirim. bu arada benim uydu halen görmüyor hdd yi sonunda kutuyu parçalayıp hdd yi öyle kullanacan
          orda yanlış yazmışım 500gb western digital (my book studıo edition ) hard disk e attım kutusundan çıkıan usb kabloyo bilgisaraya bagladım ve 500gb western digital (my book studıo edition ) hard disk e oşekil attım formatı önce sorunsuz kayıt yapıyordu bilgisaraya baglayınca diskin kullanım alanı dolu gibi gözüküyor formatı atınca full boşş gözüküyor yanı o verilen formatı atmak gerekiyor cihaza birşey yüklemiyorsun 1 TB tı bende almadım bazı arkadaşlar sorun oldugunu söylediler bende 500 aldım cihaz sorunsuz gördü sorun yok

Yorum yap

orda yanlış yazmışım 500gb western digital (my book studıo edition ) hard disk e attım kutusundan çıkıan usb kabloyo bilgisaraya bagladım ve 500gb western digital (my book studıo edition ) hard disk e oşekil attım formatı önce sorunsuz kayıt yapıyordu bilgisaraya baglayınca diskin kullanım alanı dolu gibi gözüküyor formatı atınca full boşş gözüküyor yanı o verilen formatı atmak gerekiyor cihaza birşey yüklemiyorsun 1 TB tı bende almadım bazı arkadaşlar sorun oldugunu söylediler bende 500 aldım cihaz sorunsuz gördü sorun yok
            sampiyon bu benim sorunu nasıl çözecez ya gördüğü harddiski şuan görmüyor ne yapmam gerekiyor başkaları yardımcı olamaz mı

Yorum yap

lifeisslife Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              sampiyon bu benim sorunu nasıl çözecez ya gördüğü harddiski şuan görmüyor ne yapmam gerekiyor başkaları yardımcı olamaz mı
              onu tanıdık bi bilgisaraycıya göster

Yorum yap

onu tanıdık bi bilgisaraycıya göster
                kendim bilgisayarcıyım zaten bilgisayarcıya ye usb den de, wire fire den de, e-satadan da bağladım herhangi bi problem yok görüyor yükleme yapıyorum ama ricewire gelince görmüyor ama önceden görüyordu mantığım almıyor

Yorum yap

sayın şampiyon,
                  wd hdd'niz hayırlı olsun beğendiğinize sevindim

Yorum yap

kaptanxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    sayın şampiyon,
                    wd hdd'niz hayırlı olsun beğendiğinize sevindim
                    sayende arkadaşım bana bu konuda çok yardımcı oldun teşekkürler çok memnunum

Yorum yap

Aynı sorun bendede var 160 gb sata hdd ntfs olarak formatlayıp 3.5 e sata kutusuna taktım cihaz hdd görmüyor 3 adet sata hdd denedim sonuc yine aynı bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirlermi tşk ...

Yorum yap

by eşkiya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Aynı sorun bendede var 160 gb sata hdd ntfs olarak formatlayıp 3.5 e sata kutusuna taktım cihaz hdd görmüyor 3 adet sata hdd denedim sonuc yine aynı bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirlermi tşk ...
                        Hdd ntfs olarak değil Fat32 olarak formatlayıp tekrar deneyiniz lütfen.

Yorum yap

ta4chu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Hdd ntfs olarak değil Fat32 olarak formatlayıp tekrar deneyiniz lütfen.
                          Yok usta olmuyor fat 32 yaptım sonuc yine aynı görmüyor kafayı yiyicem yokmu bir cözümü :help:

Yorum yap

Hdd niz takılı iken cihazınızı arka anahtardan kapatıp tekrar açmayı deneyebilirmisiniz?

Yorum yap

asfio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Hdd niz takılı iken cihazınızı arka anahtardan kapatıp tekrar açmayı deneyebilirmisiniz?
                              Tamam usta şimdi oldu hdd fat 32 yaptım cihazı arka anahtardan acıp kapatıgımda hdd gördü ve deneme amaclı 2 saat kayıt yaptım problem yok yardımlarınız ve ilginiz icin teşekkürler ...:mzk:

Yorum yap

Ustalar hdd kayıt yaptıgımız görüntüleri pc nasıl izleyecegiz bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varmıdır acil yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler ...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X