• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next8000 view editli yazılım11.06.2008

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next8000 view editli yazılım11.06.2008

***view kanallar editli yazılım. ****** dün gelmiş falan ben henüz bugün gördüğümden bugün editleme şansım oldu ****** hala çalışıyor. kendi cihazımda test ettim sorunsuz çalışıyor. ****** tamamen tarafımdan editlenmiş ve önce kendi cihazımda test edilip öyle verilmiştir. reset atmadan yükleyip izleyebilirsiniz. 05.06.2007 üzerine editli yazılımdır. biss tede herhangi bir sorun yok izlemeye devam. yanlız eski ******e döndüğü için polsat vs ayrıca girmeniz gerekir

http://rapidshare.com/files/12167118...ditli.zip.html

Bu yazılım Next YE 800 PLUS cihaza uygun mu? yoksa sadece xcam için mi?

Yorum yap

sadece next8000 x-cam içindir. serinin diğer modellerine yüklenmez. x-cam de elle girilemediği için yazılımı editlemek gerekiyor

Yorum yap

Usta

Yorum yap

Usta kusura bakma yazilimi bu forum a getire bilirmisin indiremedim rapidshare den sagolasin.

Yorum yap

şu anda günceliğini koruyormu ?

Yorum yap

ULUDAG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              şu anda günceliğini koruyormu ?
              koruyor şuan kanallar açık

Yorum yap

AB Sat açık mı

bu yazılımla AB-Sat paketini de izleyebilirmiyiz???

Yorum yap

Hayır.

Yorum yap

kardeş eline sağlık herşey güzel şu anda fakat ****** değiştiriğinnde güncel ******* nereye gireceğim bulamadım irdeto bölümündmei kayıtlı bu ****** ? belkide sen tekrar bi yazılım daha atarsın yeni *** editli

Yorum yap

fcapraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      kardeş eline sağlık herşey güzel şu anda fakat ****** değiştiriğinnde güncel ******* nereye gireceğim bulamadım irdeto bölümündmei kayıtlı bu ****** ? belkide sen tekrar bi yazılım daha atarsın yeni *** editli
                      sende sağolasın kardeş. fakat anahtarlar değiştiğinde nereye gireceğini bulamazsın çünkü bu anahtarları next800 x-came elle girmenin yolu yok. ) hiçbiyerde kayıtlı değil. sadece yazılımdan editlemek gerekiyor. vede elbet bu dikkat gerektiren bir iş. ama bu emektar cihaza bizim gibi gönül verenler özellikle en başta TASARIM üstadımız olmak üzere softcamler, dat anahtarlar olmak üzere ve benim gibi bir kaç insan yazılım vs editleyerek bu cihazı güncel tutmaya çalışıyoruz, bu anahtarlar gittiğinde ve yeni anahtarlar geldiğinde olabildiğince yazılım, anahtar vs editleyerek softcam dosyası hazırlayarak bu cihaza gönül verenlere ve sahip olanlara destek olamaya çalışıyoruz. bende olabildiğince anahtarlar değiştiğinde ve elbette bu anahtarlar geldiğinde bu cihaza destek olmaya çalışıyorum ve sonuçta bende hala bu cihazı evimde kullanıyorum. bu anahtarlar geldğinde bende olabildiğince editleyerek bunları sunmaya çalışacağım. sonuçta bende bu anahtar hackleyen veya hackleyecek kapasitede biri değilim, ama anahtarlar geldikten sonra her türlü yazılımı editleyip bu yazılımı paylaşıma sunarım

Yorum yap

slm sanırım gitti yine mevcut kanal viewler güncel editlenmiş yazılımını bekliyoruz kardeşim

Yorum yap

şimdi biz buna reset siz halledebiliyoruz değil mi
                          ??????**

Yorum yap

emeği geçen herkese teşekkürler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X