• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeOS v2.0.1 OTA WeTek Play 2

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

@yergun_002 weteki kapatınca tv de kapanma olayı HDMI CEC den yapar.Televizyon veya wetek deki HDMI CEC i pasif hale getir.
    BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

yergun_002 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      hocam openelec açılışıta kodi ile açılıyor ama her yarı kurcaladım tv kanal felan diyor ama baktım tv ekranı göremedim tv izleme imkanımız yok şu an yada ben çözemedim openelec 8 yüklü hata crazyturk arkadaşlar turksat tarattık sözde ama görünürde bişey yok buna android gibi enigma2 kanal listesi yükleme şansımız var mı
      Dün akşam verdiğim resimleri dikkatlice incelersen kanalları taşır ve seyredersin.Tarattıktan sonra mutlaka web üzerinde (map service)taşıman lazım.
      BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

valla onu bunu bilmem sanırım seni bir kez daha sadece beş dakikkalığına rahatsız ederim çok az kaldı kavradım ama bir iki püf noktası kaldı teşekkürler yine de
        MSN DURUMU::

Yorum yap

Oradaysan geleyim.Biraz sonra çıkacağım.

Yorum yap

Backup yapacağım lakin crazyturk abinin motorlu listesinin bitmesini bekliyorum.

Çünkü en uyumlu, en güncel, en kullanışlı o olacağı için, ayrıca 16 uydulu olacağı için 4'lü de 8'li de olsa o havuz hazır olunca sadece tunerı ayarlamak yeterli olacaktır, buketleri de istediğinizi gizleyip aktif edeceğiniz için tüm kanallar hazır durmuş olacak.

Bu fikrime eklenecek bir şey varsa lütfen, yazıp paylaşın.

Sevgiler...

Yorum yap

Yok şu an dairedeyim akşama ancak son kez rahatsız edecem kusura kalma

SM-G928F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
              MSN DURUMU::

Yorum yap

WeOS v2.0.1 OTA WeTek Play 2 bu güncellemeyi flas bellek ile weupdate den local yazan yerden yükleyebilir miyim?

Yorum yap

ycllvnt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  WeOS v2.0.1 OTA WeTek Play 2 bu güncellemeyi flas bellek ile weupdate den local yazan yerden yükleyebilir miyim?
                  zipli dosyayı zipten çıkartmadan MSD karta atıp lokalden yükleyebilirsin flash bellekle yükleyemezsin

saygılar
                  Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                  Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Anladım

Yorum yap

bülent56 Nickli Üyeden Alıntı
                      zipli dosyayı zipten çıkartmadan MSD karta atıp lokalden yükleyebilirsin flash bellekle yükleyemezsin

saygılar
                      Bülent abi hiç denemedim ama olması lazım.

Sevgiler...

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Bülent abi hiç denemedim ama olması lazım.

Sevgiler...
                        lokalden wetek play deki gibi wetek play2 dede yükleniyor

saygılar
                        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                        Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Zipli dosyayı FTP ile cihaza attım ama olmadı güncellenmedi, hata verdi. Yanlış yere mi attım acaba? Ana dizinde sdcard0 içindeki download klasörüne atmıştım.

Yorum yap

Zipli dosyayı fat 32 olarak formatlanmış micro sdcarda atacaksın sonra iğneli yöntemle cihaza yazılımı atacaksın videolu nasıl atıldığı formda mevcut

Yorum yap

Eski sürüme yani weos 1.4 e dönmek için aşağıdaki linkteki dosyayı indirip sd karta atıp nasıl yüklemeliyim? Ya da şöyle sorayım, eski sürüme nasıl dönebilirim?

https://mega.nz/#!5890EQBC!NbvigvoM8...bCUyzNwcgVO2_E

Yorum yap

Bozyiğit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Eski sürüme yani weos 1.4 e dönmek için aşağıdaki linkteki dosyayı indirip sd karta atıp nasıl yüklemeliyim? Ya da şöyle sorayım, eski sürüme nasıl dönebilirim?

https://mega.nz/#!5890EQBC!NbvigvoM8...bCUyzNwcgVO2_E
                                [YOUTUBE]qwKpSyWl4qY[/YOUTUBE]

Bunu dene, eğer olmazsa...

[YOUTUBE]NNqr3LK_r7w[/YOUTUBE] [YOUTUBE]3xvO4gQQpw4[/YOUTUBE]

Bunu yap sırayla.

Sevgiler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X