• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 12.5.2006 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 9000 12.5.2006 Yazılımları

Ses ayarı değiştirildi her kanal için tek tek ayara gerek yok artık
    Digiturk Lnb çanak için DigiLnb seçeneği kondu
    Eklenen Dosyalar
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

usta ellerine sağlık..
    ...........S A Y G I L A R I M L A ...........

by İ.K.S.X.

Yorum yap

Eline Sağlık Hocam.

Yorum yap

mach 1 ve next farkı
        anında çözüm

Yorum yap

ellerinize saglık usta yazılımı attım fakat tüm data yedekleride silinmiş

Yorum yap

Hiçbirşey silinmedi bende 9000 cı da fabrika ayarı vsde gerek yoktu attıktan sonra tüm settingim duruyor hala...
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

Teşekkürler Ustam

Yorum yap

Bende de tüm ayarlar duruyo. Hiçbir sorun yok. Yazılım süper olmuş

Yorum yap

bendede tüm ayarlar uçtu 21/4 yüklüydü reset atıp yükledim yeni yazılımdan sonra yedeklenmiş data yok gözüküyor sağlık olsun favori gurup isimleri artık değiştirilebiliniyor görsel değişiklikler hoş olmuş emeği geçenlere teşekkürler.
                  NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

evet hocam bende yükledim bende de yedeklediğim yer ucmus..

Yorum yap

usta ellerine sağlık teşekkürler

Yorum yap

9000 fta yedek aldığım kanallar silinmiş bilgi barı ve ses ayarı süper olmuş

Yorum yap

hocam cok guzel olmus elınıze emeğinize saglık hocam yalnız bir sorun var galiba modul bilgisindeki yöntem secenegini multi tracking yaptıgımız zaman emuyla izlenen kanallar acılmıyor single tracking yaptıgımız zaman düzeliyor saygılar...
                          YÜRÜYOR
                          yürüyor yalnız gidiyor
                          hayatı vermedi can, ona
                          kalbini dinledi gel dedi, ona
                          dağ, deniz ve nehir
                          düşündü gideyim
                          mutlu etmedi bu dünya beni
                          bulacakmıyım acaba bir yer
                          ağrısız içine yatacağım
                          bir toprak gitsem mi acaba
                          olsam mı acaba toprağa yem...

Yorum yap

mach1 hocam benim anten sistemim PREMIER DG 120 DISEQ MOTOR ile hareketli sistemdir. Daha önceki yeni çıkan yazılımları yüklediğimde silinen tüm ayarlar yaptığım yedekleme ile tekrar geliyordu şimdi bu yazılımda ayarların gittiği söyleniyor eyer ayarlarım giderse büyük sorun olur ne yapmamı önerirsiniz

Yorum yap

Next 9000 cı 'daki 12.05.2006 yazılımı yukledıkten sonra gözlemlerim;
                              1-Ses sorunu düzeltilmiş
                              2-Ses menu rengi şekli degısmıs
                              3-Kanal geçişindeki o menü rengi komple degısmıs.

Kanal datalarını önce bilgisayara sonra yazılımı ve keylerı yükledikten sonra receıvera aktardım.Kanallar ok hepsi lakin "hafıza bölümünden bakıldıgı zaman data yok!! yazısı cıkıyor.ben yukedıgım kanalları tekrar gerı yukleme ile beraber bugun tarıhlı kanalları yedekledım.(Bu bir sorun degıl ben sadece bılgı mahıyetınde yazdım)

teşekkürler emegı gecenlere yazılım güzel olmuş
                              saygılarımla
                              erol kaptan

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X