• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

OSCam WeTek Play2 [11704]

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

root nasıl yapacağız.

Yorum yap

Cihaza linkteki uygulama yardımı ile bağlanıp kontrol edebilirsiniz. Gördüğüm kadarıyla tüm dosyalara ftp üzerinden erişim var. Server ayarlarından gizli dosyaları göster seçeceğini aktif etmeyi unutmayınız.

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=72636

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Yorum yap

gizli dosyaları göster de deseniz rootsuz olmuyor

Yorum yap

teşekkür ediyorum sizlere yardımlarınız için.
          ftp server kurdum ve bağlandım.bin klasörü tam olarak hangi dizinde.bir kaö bin klasörü var bu sebep ile sordum.

root nasıl yapılcak.root yapıldığında garanti kapsamı dışında kalmıyor mu cihaz?

Yorum yap

Garanti dışı kalmıyor, rahat olunuz.

Ben ELEC'te şu an maç seyrediyorum, kimse yazmazsa gece girer bakarım.

Sevgiler...

Yorum yap

Ftp ile root yapmadan /data/data dizinine erişemiyoruz arkadaşın dediği gibi.

Yorum yap

Bilenlerden cihazı rootlama konusunda yardım bekliyoruz anlaşılan.

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...d.php?p=605215

Yorum yap

aşağıdaki dosyayı indirerek cihazınızı rootlayabilirsiniz.normalde minix u1 ler için yapılmış bu root ama bununla wetek play 2 yi sorunsuzca rootlayabildim.

root_u1.bat ı çalıştırdıktan sonra cihazınızın ip adresini girip ekrandaki yönlendirmeleri izlerseniz cihazınızı kolayca rootlayabilirsiniz.

unutmayın bu programın cihazınıza vereceği herhangi bir zarardan sorumlu değilim

http://s3.dosya.tc/server10/qvp4kb/root.rar.html

Yorum yap

supersu yükledim ama ftp den yine erişemiyorum data/data dizinine.

Yorum yap

root erişimine izin veren ve yazma izni veren root explorer gibi bir program kullanıp wetek üzerinden dosya erişimine ulaşın.

Yorum yap

@unacceptable
                          teşekkür ediyorum size sağolun.
                          şimdi data/data dizinin de oscam klasörü var oraya mı atılacak verilen doya.tam olarak nereye atılacak.

Yorum yap

Apk'yı kurduysan audio06_19 dostumun verdiğini zipten çıkarıp eskisiyle değiştireceksin.

Yalnız her ihtimale karşın eski dosyanın adını değiştirip sakla.

Sevgiler...

Yorum yap

valla rootladım cihazı bin dosyasını değiştiriyorum ama oscamı çalıştırınca eski bin'e dönüyor. galiba eklenti sha1 doğrulaması yapıyor ve apk paketinden uygulamanın orijinal bin dosyasını yeniden getiriyor.

bu işi en temiz apk'nın içindeki bini değiştirerek ve apkyı yeniden imzalayarak yapabiliriz. ya da başka bir yöntem bilen varsa tabi ben bilmiyorum.

Yorum yap

bende değiştirdim faka uygulamayı açınca dizine klasör ve yrni bin çıkartıyor 1.20 sürümünde

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X