• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Ultra/Pvr Cardshare Free Server Full Açık

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam bende 11283 tpdeki kanallar 2 gündür açmıyor sorunmu vae acaba şuan yok hala saygılar
    sayın sampiyon arkadaşım bu 11283 tp nedir bir türlü anlamadım acaba 11278 olabilirmi yani şu kanallar
    Cyfra +
    HBO - Hallmark - Animal Planet
    Extreme Sports Channel
    National Geographic Channel Polska
    Zone Reality C.E - HBO 2 Polska
    ESPN Classic Europe - MTV 2 Europe
    CNBC Europe - Discovery Channel Polska
    ya bende merağımı yeneyim konum antalya
    Vu+ Solo SE V2+dreambox 500s+goldmaster 9600 cıp+infinity 2.65 loder

Yorum yap

• sametantalya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      sayın sampiyon arkadaşım bu 11283 tp nedir bir türlü anlamadım acaba 11278 olabilirmi yani şu kanallar
      Cyfra +
      HBO - Hallmark - Animal Planet
      Extreme Sports Channel
      National Geographic Channel Polska
      Zone Reality C.E - HBO 2 Polska
      ESPN Classic Europe - MTV 2 Europe
      CNBC Europe - Discovery Channel Polska
      ya bende merağımı yeneyim konum antalya
      arkadaşım iki tp de aynı ve aynı yayınları gösteriyor sadece 11278 nevcamd1 de açmıyor onun için 11278 zi 11283 yap yayın açıldıgında bu tp açıyor diger 11278 açmıyor yani iki tpdeki kanallar senin yazdıgın kanallardır saygılar

Yorum yap

• arkadaşlar 10 gün yotum 53000 lerde gel
        işme varmı teşekkürler

Yorum yap

• emino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          arkadaşlar 10 gün yotum 53000 lerde gel
          işme varmı teşekkürler
          nevcamd 2 ler yok artık sadece nevcamd1 var arkadaşım

Yorum yap

• newcam2 kapanıyomu yani nasıl newcam2 yok newcam 1 var anlamadım hocam napıcaz yani su an bende newcam2 de tüm kanallar acıyo

Yorum yap

• gelecek71 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              newcam2 kapanıyomu yani nasıl newcam2 yok newcam 1 var anlamadım hocam napıcaz yani su an bende newcam2 de tüm kanallar acıyo
              arkadaşımız mach1 hocanın ücretsiz serverinden bahsetmişti bi haber varmı diye ben de artık nevcamd2 kapandı demiştim şimdi onun yerinede nevcamd1 var dedim yoksa paralı servarlaırı olan için birşey yok onlar devam tabiki

Yorum yap

• ok ben yanlıs anlamıssım pardon.dostum multivizyonlarda bi gelişme varmı acamıyoruz sanırım artık

Yorum yap

• şampiyon ben bakamadım mctler açıkmı değilmi şuan bakarsan sevinirim
                  MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

• kenan_citak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    şampiyon ben bakamadım mctler açıkmı değilmi şuan bakarsan sevinirim
                    arkadaşım şu an açık mct reality'i seyrediyorum bir sorun yok hepsi ok
                    Vu+ Solo SE V2+dreambox 500s+goldmaster 9600 cıp+infinity 2.65 loder

Yorum yap

şampiyon ben bakamadım mctler açıkmı değilmi şuan bakarsan sevinirim
                      erken yattım yoksa senin için bakardım kenan_citak ben fazla xxx kanallarına bakmam :zzz:

Yorum yap

• mach1 hocam cyfralar ve absat nevcamd1 de birkaçgündür açmıyor hocam artık yayın olmayacakmı yoksa sorunmu var hocam 13 derecede normal kanal birtek arteler vexxx kanalar kaldı 16 derecede digital albanalardan bazıları açıyor hocam şuan saygılar

Yorum yap

• bende cihaz kalmadı müşteriler soruyor kardeşim açıkmı hala....
                          MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

bende cihaz kalmadı müşteriler soruyor kardeşim açıkmı hala....
                            bide dövseydin bari*Absat 11681*DorcelTv 12692*Private Spice 12245*Cyfra 10892+11283 yayınları hariç digerleri açık nevcamd1de

Yorum yap

• sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              bide dövseydin bari*Absat 11681*DorcelTv 12692*Private Spice 12245*Cyfra 10892+11283 yayınları hariç digerleri açık nevcamd1de
                              absat softcam atılıp izlenebilir onu izlenenler listesine koyabiliriz sevgiler
                              chance favors the preparent mind crea32 lcdtv-next8000xcam-next9000ultra-2000hdtv-sony6110hifi-LGdvdhome thetre system-320ofsetçanak-150parabol-120parabol2adet90lıkçanakve ilk göz ağrım 70 ekran sharp black matrix tv 40inc samsung full hd tv 19 inc seg lcd tv toshiba hddvd player

Yorum yap

• hocam newcam2 de 11283 ler 11681 ler i artık seyredemicezmi bi cevap yazarsan sevinirim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X