• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

vestel cw 3001 zap cı sorun.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• vestel cw 3001 zap cı sorun.

arkadaşlar vestel cw 3001 zap cı makinada kanalları sildik tekrar tarattık dijitürk kanallarını bulmuyor frekansları elle giriyorum aramıyor ne yapmam gerek yasal lig tv kartımız var.şimden yardımlar için teşekkürler.
    next ye 2000 cx süper plus usbsiz
    dreambox 500s

gerek kalmadı sorunu hallettim.mod arkadaşlar konuyu silebilir.
    next ye 2000 cx süper plus usbsiz
    dreambox 500s

Yorum yap

slm ardaşım o dert bendede var nasıl hallettin yazda bizde halledelim şimdiden tşk

Yorum yap

vestel 3001 zap cı

slm ardaşım o dert bendede var nasıl hallettin yazda bizde halledelim şimdiden tşk frekansı elle giriyorum kanalları almıyor

Yorum yap

ycihaz ayarlarında en altta yeni yazılım yükle var ordan yeni yazılım yüklerseniz sorununuz hal olur beyler türksattan devam ediyormu data bilmiyorum .w3 uydusundan download yapabilirsiniz.

Yorum yap

arkadaşlar biliyorsanız kullanılmayan tp'leri silerek bu işi halledebilirsiniz.

CAHİLDEN DOSTUN OLACAĞINA
            ALİMDEN DÜŞMANIN OLSUN
            DÜRÜST OL DAİMA KAZAN

Yorum yap

Merhaba arkadaşlar ,
              Arkadaşımın elinde bu cihazdan var. BU cihaza yazılım atılamıyor diyor bu konu hakkında bilginiz varsa lütfen paylaşın.

Teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X