• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Android Q Beta 6 kısa süre önce yayınlandı!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Android Q Beta 6 kısa süre önce yayınlandı!

Google’ın Android Q işletim sistemini yayınlamasına az bir süre kaldı. 10 Temmuz günü Android Q Beta 5’i sunan Google, şimdide Android Q Beta 6’yı geliştiricilere yayınladı. İşte detaylar..
    Android Q Beta 6 ‘yı önemli kılan durum ise son test sürümü olması oluyor. Kısacası bir aksilik olmadığı sürece artık yeni beta olmayacak ve Android Q işletim sistemi yayınlanacak.
    Android Q Beta 6 Yayınlandı!

5. betadan hemen sonra sizlerinde bildiği gibi Beta 6 bekleniyordu. Beta 5 sürümünde kaydırma hareketleri gelmişti. API 29 ile en son sürüm SDK‘yı Android Studio için güncellenmiş derleme araçları içerisinde yer veren Beta 6 işletim sistemi bütün özellikleri barındırıyor.
    Bunlara ek olarak geri hareketi için hassasiyet özelliği geliyor. Ayarlar- Sistem ve hareketler kısmından Sistem navigasyonu yolunu takip edin. Dört ayrı seçenek yer alıyor.

Android Q Beta 6 yükleme

Pixel modelleri ile beraber Asus ZenFone 5Z, Essential Phone, Huawei Mate 20 Pro, LG G8, Nokia 8.1, OnePlus 7 Pro, OnePlus 7, OnePlus 6T, Oppo Reno, Realme 3 Pro, Sony Xperia XZ3, Tecno Spark 3 Pro, Vivo X27, Vivo Nex S, Vivo Nex A, Xiaomi Mi 9 ve Xiaomi Mi Mix 3 5G modelleri kullanabilir.
Hazırlanıyor...
X