• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-2500 DPCI Plus kitlendi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE-2500 DPCI Plus kitlendi

Denemek için Menü-Cihaz bilgisi-kırmızı-1234 yaptım son EMU yükledim, ve Menu/reset 8503 yazdım bütün kanallar silindi veya ben farkında olmadan bir şekilde yalnış yaptığım için silindi ve yeniden yükleme yapamıyorum.!! Şöyleki : İlk açıldığında 705b gösterip No Channel List diyor. Menu-Main menu, Channel control-OK-All Sat Channel Control yazdıktan sonra hiç bir tuş işlemiyor....Exit-Main menu,Default Value pass word' e _ _ _ _ ???? ne girdimse yalnış dedi ..... STB İnformation altında=
    Product : YE-2500 DPCI Plus
    Soft ware Version : FMB 705b....
    Hardware version : YSM 305070505jleb
    Loader Version : 02.0iB (YK)

Yazıyor. Bu cıhazı senelerdir kullanıyorum hiç böyle olmamıştı. Nasıl düzeltebilirim. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Menu-Option-User option dan turkçeyi seç ve motor ile kullanıyorsan onagöre ayrlarını yapıp uyduların pozisyonlarını bulup kanallarını tarat.
    eğer motor kullanmıyorsan uyduların dayzek ayarlarını yapıp kanallarını tarat.
    resiyverini fabrika ayarlarına döndürmüşsün, korkulacak bişey yok...........
    NEXT 2500 fmb - 1.50 next çanak - next lnb
    opos 1.05 - matrix modul

Yorum yap

Tekrar normal ayarlara dönüş

özden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Menu-Option-User option dan turkçeyi seç ve motor ile kullanıyorsan onagöre ayrlarını yapıp uyduların pozisyonlarını bulup kanallarını tarat.
      eğer motor kullanmıyorsan uyduların dayzek ayarlarını yapıp kanallarını tarat.
      resiyverini fabrika ayarlarına döndürmüşsün, korkulacak bişey yok...........
      Main menu'nün en altında sağ-sol menu aramasını fark edemediğm için yukarda söylediklernizi yapamamışım . İlginize çok teşekkür ederim. Yeniden yüklemeye gidiyorum. Uzun zaman burada İstanbul - Yeniköy' de tepede oturuyorum 1.50 motorlu çanak kullandım zamanla çamların altında kaldı çatıya çıkardım orada da lodostan dayanamadı şimdilik 3 adet 90 lık anten kullanıyorum.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X