• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Botech BS-2006 FTA CI 02.08.2006 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Botech BS-2006 FTA CI 02.08.2006 Yazılımları

02.08.2006 yazılımları bu yazılım ile cihazdan key çekimi ile ilgili sorunlar giderildi...

Botech BS-2006FTA

Botech BS-2006CI

PİŞmanim Kaziklandim

PİŞmanim Kaziklandim

--------------------------------------------------------------------------------

Uzak Durun Valla..aldim AldiĞima PİŞmanim..garİp Huylari Var..cani İstedİĞİnde Sİnyal Yok Deyİverİyor.aÇip Kapamak Gerekİyor..uydu DeĞİŞtİrİnce Sapitiyor..acaİp Bİ Alet..en Kisa ZamandadeĞİŞtİrmek Lazim..ucuz Etİn Yahnİsİ Kara Oluyor..netx Üretİyosa Next Almak Lazim..tÜrevİnİ Dİİl

BU MESAJI YAZAN ARKADAŞA HARFİ HARFİNE KATILIYORUM. BEN ÇOK PİŞMANIM.
    BUNU MAKİNA DİYE PİYASAYA SÜRENLERE 130 YTL ZEHİR ZIKKIM HARAM OLSUN. ALLAH ONLARI SÜRÜNDÜRSÜN.

VEBAL ALMAYIN BU MAKİNAYI GERÇEKLERİ SÖYLEYEREK TANITIN BEN KAZIKLANDIM MİLLET KAZIKLANMASIN
    BOTECH 2006 FTA DAN UZAK DURUN
    KENDİNİZE KIYMAYIN

130 YTL KORAX ALIN
    YADA NEXT ALIN GOLDMASTER ALIN SUNNY ALIN AMA BU CİHAZI KESİNLİKLE ALMAYIN

Yorum yap

botech 2006

kardeş senin bu cihazı buşekilde irdelemen yersiz sen başkacihazların şarlatanlığını burada yapma azdaha para vereydinde başka cihaz alaydın:iyyy:
      tv hastanesi:zzz: [EVIL][/EVIL]

Yorum yap

cihaz next 10000 ile aynıdır nextle birebir makinadır 50tane sattım geri dönen olmadı arastırmadan konusmain!

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X