• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

emu aktifleme nasıl acaba

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• emu aktifleme nasıl acaba

nextwavenin emu açma kapama şifresi 7799 olarak sitede verilmiş ancak bunu nasıl aktif edileciği yazılmamış menü üzerinde iken mi yoksa kanal üzerinde iken mi bu şifre yazılıyor açıklarsanız sevinirim kolay gelsin emeği geçen herkese tşklerr...

menü üzerinde 7799 tuşluyacaksın
    BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

tşk ederimm

Yorum yap

genel özellikler cosip arkadaşlar takıldığınız yerde cosiph cihazların özelliklerine bakabilirsiniz.kanal bilgisini yazılım ile güncellemek isterseniz techstar setting te alıyor yazılım bakmadım ama belki o da olur sorumluluk yukleyene ait

Yorum yap

arkadaşlar,siz gene de her halükarda bu bölümde çözüm arayınız...bu tip cihazlar,yazılım akrabası olabilir ama nerede ayrıldıklarını da ancak kullananlar bilir...yani kıyaslayan,deneyenlar bilir...sonunuz flash okutmak vb. olmasın...
          ***bir de aslında bu gibi soruları sormadan da FORUMU DİKKATLİ TARAYARAK bulmanız kesin olasıdır...kolaygelsin...
          İLİM ÇİN'DE BİLE OLSA GİDİNİZ...
          CAHİLDEN DOSTUNUZ OLACAĞINA;ALİM'DEN DÜŞMANINIZ OLSUN...
          KENDİNİZ İÇİN İSTEMEDİĞİNİZİ,BAŞKASI İÇİN DÜŞÜNMEYİN BİLE...
          ADALET YAŞAMIN TEMELİDİR...

Yorum yap

yazılımlar coshıp la aynı değil olmuyor

Yorum yap

Adam EMU nasıl aktif edilir diye soruyor. Diğeri de ona açıklıyor. Soran da teşekkür ediyor. Bu diyalog içerisine başka bir markayı dahil edip kafa karıştırmanın ne anlamı var? Dediğiniz gibi sorumluluğunu yüklenemeyeceğiniz tavsiyelerden kaçının. Bir ürünün orijininin tahmini sizin bilgeliğinizin göstergesi olmaz.

Yorum yap

arkadaşlar elimde nextwave 10000xcı var ben buna yazılım yükledim fakat menü 7799 yaptığmda emu aktif olmuyor hiçbir kanalı açmıyor sebep nedir acaba ayrıca ben bu sorunu mu başka yerlere de yazdım kimse yardımcı olmadı eğer burdaki arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim

Yorum yap

sevgili arkadaşım bende fta serisine yazılım yükledin emu aktif olmadı ama diger sayfalarda dolaştım geri geldigimde denedim emu aktif oldu problem yok...
                  selamlar iyi çalışmalar.
                  düzeltme : arkadaşlar son yazılımı 10000 xcı serisine yükledim emu aktif olmadı yukarıda yazdığım fta içindi yanlışlık olmasın diye düzeltme yaptım...
                  selam ve sevgilerimle...

next ye 2000 x plus

Yorum yap

arkadaşlar sorunu çözmek için next merkez servisini aradım sorun olduğunu doğruladılar nebutv'de verilen 06.06.2006 tarihli yazılımı yüklemem halinde problem kalmayacağını söylediler.yükledin emu aktifleme sorunu bitti bilginize..
                    selamlar iyi çalışmalar..

next ye 2000 x plus

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X