• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

YENİ Next Pandora HD ( Android Uydu Alıcı ) Özellikleri

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• diline sağlik candostum güzel bir cihaz ben beyendim cihazi ama yazlim sorunu var ustat kısa zamanda yazlim çikmasi lazim

Yorum yap

• cıkacak hocam ;

Yorum yap

• film uygulaması vb google girişi gerektiren uygulamalarda kabul etmiyor üreticiye başvurun deniyor .

Yorum yap

• Cihazi bence bu kotu elestirileri hak etmiyor sunny 15100 kullandim bir arkadasimda atalanta andiroit kullandi inceledik
          Bu benim kisisel gorusumdur next pandoranin eline su bile dokemezler bir defa diger cihazlarda alistigimiz uydu cihazi goruntusu yok next bu gontuyu tam karsiliyor skart cikisi ses cikisi v.s ozellikleri nasil atlarsiniz ve next yaptigi proglamlar la gunumuzde duyulan teknolojiyi yakaliyor ornegin tivibu smart ozelligi harika tek kusuru yazilimi biraz stabil calismamasi oda yakinda cikacak yazilimla duzeltilecrgine inaniyorum

Yorum yap

• cihaza harici bir maus taktım gayet güzel calişiyor kumandanın mausunda güzel hem takılmadan seri şeklide aynı pc gibi ama cihaz kesinlikle müdahele edilmesi şart özellikle uydu bölümüne cihazda bazen donma ve takılmalarda oluyor cccamda da cok donma yapıyor

Yorum yap

• 2 haftalık uğraşlarım sonunda yetkili bir ağızdan öğrendiğim Pandoranın Usb 3.0 tam olarak desteklememesi. Yani Usb 2.0 ile sıkıntısız çalışıyor 3.0 da sorun çıkartıyor. Yeni alıcak olanlar yada aynı sorunu yaşayanlar için bilgi amaçlı söylüyorum. Ben cihazı buna rağmen kullanmayı da düşünüyorum. Bende 500 Gb usb 3.0 passport 2 adet HDD bulunmakta biri WD Element diğeri Samsung malesef ikiside 200gb üzeri dolu ise okumuyor içerisini az boşaltınca okumaya başlıyor. Kullandığım tv 2.0 - 3.0 desteklediği için benim için yapacak birşey yok diyorum malesef

Yorum yap

• pandoranın benzeri bir cihaz varmı yurt dışında filan

Yorum yap

• grean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  2 haftalık uğraşlarım sonunda yetkili bir ağızdan öğrendiğim Pandoranın Usb 3.0 tam olarak desteklememesi. Yani Usb 2.0 ile sıkıntısız çalışıyor 3.0 da sorun çıkartıyor. Yeni alıcak olanlar yada aynı sorunu yaşayanlar için bilgi amaçlı söylüyorum. Ben cihazı buna rağmen kullanmayı da düşünüyorum. Bende 500 Gb usb 3.0 passport 2 adet HDD bulunmakta biri WD Element diğeri Samsung malesef ikiside 200gb üzeri dolu ise okumuyor içerisini az boşaltınca okumaya başlıyor. Kullandığım tv 2.0 - 3.0 desteklediği için benim için yapacak birşey yok diyorum malesef
                  Kendi mesajıma alıntı yapıyorum çünkü sorunum çözüldü.

USB 3.0 okumama sorunumu çözen Bandırma Bilişim Sahibi Sevgili Ercan bey'e ve aracı olan Bursa Next Bölge Müdürü Evren bey'e Saygılarımı ve Sevgilerimi yolluyorum. Ne desem az bire bir benimle ilgilenmeleri bile yetti desem yalan olmaz... Herkeze çok teşekkürler saygılar sevgiler ... :byeeee:

Yorum yap

• grean Nickli Üyeden Alıntı
                    Kendi mesajıma alıntı yapıyorum çünkü sorunum çözüldü.

USB 3.0 okumama sorunumu çözen Bandırma Bilişim Sahibi Sevgili Ercan bey'e ve aracı olan Bursa Next Bölge Müdürü Evren bey'e Saygılarımı ve Sevgilerimi yolluyorum. Ne desem az bire bir benimle ilgilenmeleri bile yetti desem yalan olmaz... Herkeze çok teşekkürler saygılar sevgiler ... :byeeee:
                    senin usb 3.0 sorunun çözülmüş ne güzel çözülmeyen diğer sorunlar da çözülürmü acaba??????

Yorum yap

• ali.kinik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      senin usb 3.0 sorunun çözülmüş ne güzel çözülmeyen diğer sorunlar da çözülürmü acaba??????
                      Çözülmeyeceğini düşünseydim zaten Next 'i 5.kez tekrar seçmezdim...yoy:

Yorum yap

• Arkadaşlar sorun 1 değil 2 değil kesinlikle yeni bir yazılım şart herhangi bir duyumu olan var mı bu konuyla ilgili .Cihaz yama tutmaz durumda bir sorunu çözüyoruz başka bi yerden patlak veriyor yada ayni cihazın buyuk ihtimal farklı bir isimde çin versiyonu vardır onun markasını bilsek ona çıkacak yazılımları takip ederdik..

Yorum yap

• arkadaşlar dün itibariyle aranıza katılmış bulunmaktayım. cihaz çok hoşuma gitti iptv, freeshare, digiturk play sıkıntısız amma velakin ses bendede takıldı kaldı

Yorum yap

• birgün bu ses takılması yüzünden makinayı kıracağım iptv ac ses düzelmez youtube ac ses düzelmez makinayı habire anahtardan kapat ac en sonunda hdd yi taktım hdden film oynattım öyle düzeldi kıracağım ilk makine next olacak bu gidişle

Yorum yap

• March1 Hocam ben dün itibari ile Eksen Uydudan Next machina 3Dsiparişi verdim. Bu gün beni firmadan aradılar ve Next Firması tarafından Machina 3d de donanımsal bir sorun olduğundan dolayı (Chipsetlerde) ÜRÜNLERİN TOPLANDIĞINI VE YERİNE Pandora gönderebileceklerini söylediler. Tereddütte kaldım. Bu konuda ne yapayım acil cevap verebilirseniz sevinirim.

Yorum yap

• Nesirsoyler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                March1 Hocam ben dün itibari ile Eksen Uydudan Next machina 3Dsiparişi verdim. Bu gün beni firmadan aradılar ve Next Firması tarafından Machina 3d de donanımsal bir sorun olduğundan dolayı (Chipsetlerde) ÜRÜNLERİN TOPLANDIĞINI VE YERİNE Pandora gönderebileceklerini söylediler. Tereddütte kaldım. Bu konuda ne yapayım acil cevap verebilirseniz sevinirim.
                                Selamlar tamamen SALLAMIŞLAR öyle saçma şey olurmu.!! Eğer MACHİNA 3-D piyasada yoksa bunun nedeni İLK PARTİNİN bitmiş olmasıdır.İkinci parti yakında piyasaya yeni ön panel ve kumandası ile çıkacaktır...Bırakın eksen uyduyu gidin başka firmalara bakın oralarda muhakkak ellerinde vardır artık millet ne yapacağını şaşırmış pes diyorum başkada bir şey diyemiyorum.DONANIMSAL ARIZA imiş vay beee....
                                MACHİNA - 3-D
                                8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                                PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                                TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X