• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 Ultra Resİmlİ Yazilim Atma AÇiklamasi

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

genede en sağlıklısı kabloyla atman olacaktır sen o konu uzerinde yoğunlaşırsan daha iyidir arkadaşım..

Yorum yap

süpesin tşkler

Yorum yap

selamlar.Yeni aldığım bilgisayarımda rs232 fortu yok. bu portu eski pc de,cihazıma yazılım atarken ve pc de mevcut bulunan skystar2 kartımın kumandası için kullanıyordum.Bu durumda yeni pc ile cihazıma nasıl yazılım ve softcam atmam konusunda yardım edebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Yorum yap

TşkLer güzeL bi anLtım olMuş işime yaradı.

Yorum yap

ustalar son yazılımları hangi loederle yüklememiz lazım bu 1.4 yazanı 9000 ultrada yazılımı tamamlamıyor
            :firca::iyyy:dunkes: çalış çalış nereye kadar be canım:zzz::mzk::no:

Yorum yap

boot2 flash 4'ü seç arka planda çalışan antüvürus programı varsa geçiçi olarak kapat gider arkadaşım...

Yorum yap

Eyvallah arkadaşım, ellerine sağlık...

Yorum yap

Enerenetten Yazilimi Nasil Atabİlİrİm
                  Not: Üyelik gerektiren forum linki eklediğiniz için imzanız kaldırılmıştır. {Tasarım}

Yorum yap

Eternetten Yazilim Nasil Atabİlİrİm
                    Not: Üyelik gerektiren forum linki eklediğiniz için imzanız kaldırılmıştır. {Tasarım}

Yorum yap

ben bu bilgi için teşekür ederim

Yorum yap

23.05.2009 yazilimını yükledim.emeği gecenlere tesekkürler. Next 9000 xcam ultra...

Yorum yap

emeği gecenlere tesekkürler.

Yorum yap

üstadım ben bütün hepsini yaptım ama cihazı arkasından açıyorum hala please turn on STB yazıyor... devam etmiyor ne yapabilirim acil yardım lütfen...

Yorum yap

dostum cihazı arka anahtardan kapat önce loder yani stb yi aç sonra bot2 flaş4 yap com ayarı seç yazılımı stb ye yükle başlat ardından cihazı aç yükleme bittikten sonra cihaz kendisi açılacak siz müdahale etmeyin açılınca stb yi stop kapat ve cihaz ayarlasrını yapın
                              next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                dostum cihazı arka anahtardan kapat önce loder yani stb yi aç sonra bot2 flaş4 yap com ayarı seç yazılımı stb ye yükle başlat ardından cihazı aç yükleme bittikten sonra cihaz kendisi açılacak siz müdahale etmeyin açılınca stb yi stop kapat ve cihaz ayarlasrını yapın
                                üstadım stb nedir arka anahtarı kapalıyken programı çalıştırıyorum..com.. bot2..flaş4 bunlarıda yaptım...yükle dedikten sonra arkadan anahtarıda açıyorum..ama öylece bekliyor...bu stb demek nedir açıklarmısın sıralamada bir hatamı yapıyorum........bana yardımcı olursan sevinirim ...birde yazılım attıktan sonra neler yapmam lazım...yardımcı olursanız sevinirim...saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X