• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Plus Serisine Yeni Dil Seçeneği Eklenebilir mi acaba???

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Plus Serisine Yeni Dil Seçeneği Eklenebilir mi acaba???

ben kuzey irakta yasayan bir turkmenim.uzun zamandan beri next kullaniyorum ve cok memnunum.Hoby olarak da arkadaslarin nextlerini guncelliyorum.
    nextin kullanim kolayligi ve dayanikli olmasi bir cok arkadasimi da nexte yoneltmis durumda.
    ama kuzey irak pazarinin buyuk bir bolumu nexti gerekdigi gibi kullanamiyor cunki menu seceneklerinde bildikleri bir dil yok.
    benim next e bir onerim var dil seceneklerine Latin alfabe de" KURDCE" dilini eklersek hem bir ilk yasanir hemde satislari cok buyuk bir oranda etkiler.
    bu konuda dusunceni bilmek isterim !
    ben tercume konusunda yardimci olabilirim , hem kurdce hem de farsca dillerini iyi bilirim ve eyer istersen her tur yardima hazirim.
    sakin kimse yanlish anlamasin,benim hic bir yanlis amacim yok yanlizca burdaki kurd kullanicilarin cok arzuladiklari ve hasretle bekledikleri bir konuyu oneriyorum o kadar.
    Guney Azerbaycan da 35 milion turkun yasadigini ve kendi dillerini ogrenmeleri yasak oldugunu biliyormuydunuz?

Iran da yasayan 35 milion azerbaycan turklerini unutmayin.

Direkt şahsa hitaben konu veya mesaj açılıp yazılamaz..
    Konu başlığını düzeltiyorum.
    Diğer hususlarda okunur uygun görülürse imkânlar dahilinde eklenir veya çıkartılır.(-dil seçeneği-)

Yorum yap

tesekkurler ilgilendiginiz icin ama yazilimlari mach1 hoca yapdigi icin ona hitaben yazdim , kusura bakmayin.
      Guney Azerbaycan da 35 milion turkun yasadigini ve kendi dillerini ogrenmeleri yasak oldugunu biliyormuydunuz?

Iran da yasayan 35 milion azerbaycan turklerini unutmayin.

Yorum yap

Forum kuralları gereği bu aykırı...Gereken cevapları ilgililer verecektir merak etmeyiniz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X