• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

on tv gold ve diomand

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• on tv gold ve diomand

merhabalar
    bende next 7500 cıs hd var on tv gold ve on tv diamond u izleyebilirmiyim ve tps leri izleyebilirmiyim lütfen biri bana cevap yazsın eğer cevap evet se nasıl izlicem şifreleri nereye nasıl giricem
    cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler
    saygılaratla:

Bu şekilde girerseniz On TV'leri izleyebilirsiniz. Tps yok şimdilik malesef sizin cihazlarda.

Yorum yap

tasarım 1 numara

gerçekten çok teşekkür ederim şu an girdim şifreleri ve on tv gold açtı ama diamondu açmadı neden acaba birde ben bu şifreleri değiştiği zaman nereden takip edeceğim herşey için teşekkürler saygılaaar

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=38840

Buradan takip edebilirsiniz.

Yorum yap

tasarım hocam

hocam yeni ****** geldi ama yukarıdaki gibi ******* nerde bulucaz ben bakıyorum forumlarda sadece ****** var sizin bana vermiş olduğunuz gibi değil yukarıdaki gibi keylere nerden ulaşabilirim
          yardımlarınız için teşekkürler

Yorum yap

yemreyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            hocam yeni ****** geldi ama yukarıdaki gibi ******* nerde bulucaz ben bakıyorum forumlarda sadece ****** var sizin bana vermiş olduğunuz gibi değil yukarıdaki gibi keylere nerden ulaşabilirim
            yardımlarınız için teşekkürler

Kod:
            [FONT="Tahoma"]00 635C521130B08666 ;On TV Gold (13°E)
            01 59336CF822F8A9C3 ;On TV Gold (13°E)
            00 F83282ACBAFBF3A8 ;On TV Diamond (13°E)
            01 4DCBADC5C263D6FB ;On TV Diamond (13°E)[/FONT]

Yorum yap

tasarım hocam

hocam tamam da bunları nasıl giricem ben identi yok hangi bölüme giricem viaccess mı giricem yine 025100 mı yazıcam ben nasıl öğrenebilirim şifreleri nereye nasıl yazabileceğimi ilginiz içi çok teşekkürler

Yorum yap

hocam tamam da bunları nasıl giricem ben identi yok hangi bölüme giricem viaccess mı giricem yine 025100 mı yazıcam ben nasıl öğrenebilirim şifreleri nereye nasıl yazabileceğimi ilginiz içi çok teşekkürler
                Bunlar daha önce cihazında tanımlıydı zaten. O bölümden sadece kéyleri değiştireceksin ve kaydedeceksin.

Yorum yap

tasarım hocam

hocam ben şimdi baktım şifreleme sistemlerine ama bu kanalları *** bölümünde bulamadım identi kaç acaba bide öyle bakiyim
                  forumda gezinirkende hep diğer yeni arkadaşlarda bu sorunlarla karşılasıyorlardı :cuara:

Yorum yap

Viaccess 025100

Yorum yap

[QUOTE=Tasarım;349609]

hocam bu şekilde yokmu identleriyle birlikte açıklamalı geçen ben bunları girdim sizin verdiğiniz gibi ve oldu
                      0628 0000000 3787 0b5c oce9 bunlar be anlama geliyon ben bunları nasıl nereye kaydetçem geçen gün 025100 01 ............3434..... gibi kaydettim numaraları olmadı şifreyi çözmedi

Yorum yap

Şuan çalışan şifre yok zaten. Uğraşma şimdilik. Yenileri gelirse sizin cihaza uygun biçimde eklerim.

Yorum yap

teşekkür ederim hocam
                          :mzk:

Yorum yap

hocam yeni ****** gelmiş ben nasıl giriyim şimdi bu ******* atla:

Yorum yap

hocam yeni ****** gelmiş ben nasıl giriyim şimdi bu ******* atla:

Kod:
                              [FONT="Tahoma"]
                              Viaccess Bölümüne

024 400  80  9A008D27AADC159B
                              024 400  81  F6B9C978EB782689 InxtcTV 13°E
                              024 400  AA  21AD808100000000[/FONT]

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X