• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

***istek...yapılıyor.. ***önemli next 9000 serısı için..

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

o tuşlara okadar basacaksınki ıleride pamuk gibi yümüşiyacaklar,ılk alanlar tüşların sertlığınden şikayet edenler oldu bıraz sonra konudan baseden kalmadı
    elınde zamanla alışır..saygılar
    optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
    .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

8000 ve eski 2000 ler sert değildi. şimdi gidilecek yola uzun yoldan gitmenin manası yok bence. zamanla alışacağımıza piyasaya sürülmeden iyi bir kumanda satın almak daha iyi bence. nexte bu yakışmazmı?

Yorum yap

hocam bırde su cı bolumde key gırme 8000 lerdekı gıbı olsa cok guzel olur bu konuylada ılgılenırsenız guzel olur saygılar...
        YÜRÜYOR
        yürüyor yalnız gidiyor
        hayatı vermedi can, ona
        kalbini dinledi gel dedi, ona
        dağ, deniz ve nehir
        düşündü gideyim
        mutlu etmedi bu dünya beni
        bulacakmıyım acaba bir yer
        ağrısız içine yatacağım
        bir toprak gitsem mi acaba
        olsam mı acaba toprağa yem...

Yorum yap

Bendede 9000 Ci Var Mükemmel Bir Cihaz Kanal Geçiş Hizi Mükemmel Ancak Benimde Nacizane Fikrim Rcl Geçişi 1 önceki Seyredilen Kanala Geçiş Yaparsa Amacina Ulaşir Yoksa 40 Tane Kanala Geçiş Yapyiktan Sonra Listeden Seçilebilir Ayrica Matriks Modül Kullaniyorum Ve Donma Yapiyor Bu Sikintilarda Sona Ererse Cihaz Muhteşem Olacak

Yorum yap

mach1 hocam bu 9000'lere pip özelliği konulamazmı teknik olarak yapılabilirmi.

Yorum yap

olmazmış arnavut kardeş cihazda çif turner olması lazımmış
              VATANA ASKERE UZANAN
              HAiN VE DÜŞMAN ELLER
              KIRILSIN.

Yorum yap

evet modül sorunu var ve 9000 ci serisi bu gisisle gozden dusecek gibi....

Yorum yap

evet bu rcl tuşu bazen gerçeten sorun oluyor. 40 tane kanalı aklında tutmak zorunda mı? O listeyi kolaydan silme yöntemi yok mu?

Yorum yap

yeni yazılımlar hakkında..

sevgili mach1 hocam yeni yazılımlar next serisine acaba ne zaman verilecek..herhangi bir çalışmanız var mı acaba teşekkürler..:toplu:

Yorum yap

ustam mumkunse lıste duzelemede sılme ıslemı yaparken yandakı kucuk ekranda goruntu olsun

Yorum yap

kırmızı tuşa bas gürüntü gelir

Yorum yap

ustam 9000 de kanal sılme yaparken kucuk ekran sıyah gozukuyor goruntu olursa mukemel olur.ustalara sonsuz saygı

Yorum yap

9000 cı kullanıcısı olarak 12.5.2006 yazılımı var cihazımda FLY cam uydudan güncellemeli modülü tanıdı ama hiç çalıştırmadı ve geri verdik Yeniden bir modül aldık Premium X Orionçipli içindeki yazılımı en son olan 2.040 o çalıştı ama loader la softcam atıyorum kesinlikle keylerin bir kısmı var bir kısmı key yok ayrıca bazıları sıfırlanmış oluyor arkadaşlara soruyorum benim sorunumun aynısını yaşıyan varmı bilginize

Yorum yap

9000 cı kullanıyorum yaklaşık 2 aydır tek problemi modül okumada sorunlu ve modülü yavaş çalıştırıyor. her şey mükemmel

Yorum yap

Modül sorunundan cihaz piyasaya çıktığından beri herkes dert yanıyo ama hala bi gelişme yok. Yakında düzeltirler inşallah.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X