• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ertuğrul Sağlam istifa etti

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ertuğrul Sağlam istifa etti

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam görevinden istifa etti.

Ertuğrul Sağlam'ın bugün saat 13.45'te basın toplantısı yapması bekleniyor.
    (Milliyet Gazetesi)

Bu da Fanatikten :
    UEFA Kupası'ndaki Metalist maçı sonrası eleştiri oklarının hedefi haline gelen Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, yönetim kuruluna istifasını verdi.

Beşiktaş'ın, UEFA Kupası'nda Metalist Kharkiv'e 4-1 mağlup olup Avrupa Kupası'na veda ettiği maçın ardından istifa edeceği gündemden düşmeyen Ertuğrul Sağlam, istifasını verdi. Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam istifasını, yönetime bildirdi.

Ertuğrul Sağlam yaptığı açıklamada, Metalis Kharkiv maçı sonrası kendisine aypılanları içine sindiremediğini belirtirken, "Türkiye'de yabancı teknik adamlarlarla, Türk teknik adamlar arasında çifte standart var" dedi.

Sağlam, "Ben görevimin başındayken teknik direktör bakanlar, şimdi rahat rahat bakabilirler" dedi.

Yorum yap

valla bu beşiktaş'ı anlayamadım gitti arkadaşlar. ve kayıpların olduğu bir takımda ertuğrul SAĞLAM'ın istifası ile beşiktaş bir daha belini doğrultamaz. ve bir beşiktaş'lı olarak bu saatten sonra takımı desteklemek bile içimden gelmez artık.
      Dostluğun en iyi yanı, sırlarınızı açabileceğiniz birisi olmasıdır.
      --------------------------------------------------------------
      Starcom SR X1005HD PVR, Next 2000 FTA usb,
      Next YE-18500 HD+Plus
      90cm ofset çanak (türksat) sabit,
      90cm ofset çanak hotbirt sabit. multifeed (sirus),
      90cm ofset çanak (multifeed +astra - w3),
      110cm Ofset Çanak Goldmaster Diseq Motor,
      500 GB CASPER (2.5) HD.

Yorum yap

Bence cok kaliteli bir insandi.Su sözleri de kisiligini acikliyor:

Bizlere kimseyle görüşmedik diyenler şimdi istedikleri isimlerle görüşebilirler

Ben Beşiktaş'ta Ertuğrul Sağlam oldum, kendimi istifaya zorlattırp para peşinde koşacak bir insan hiçbir zaman olmadım.

İçimizde fırtınalar kopsa da, Beşiktaş'a karşı olan sevgimden dolayı susmak zorundayım. Bu nedenle basın mensubu arkadaşların sorularına cevap vermeyeceğim. Tek dileğim bana yapılanların benim yerime gelene yapılmaması. Taraftarların bana yaptığı ''Adam gibi adam Ertuğrul Sağlam'' tezahüratını unutamam.. Buraya adam gibi geldim, adam gibi gidiyorum. Herkese, tüm Beşiktaş camiasına teşekkür ediyorum..''
        (Gazete Vatan )

Yorum yap

BJK,da GSve FB,gibi birtane dandik calistirici,bulur avrupada bir sürü is,siz var
          varda var arkadaslar sikipe Argones cok

Yorum yap

Ertuğrul Sağlam gerçekten adam gibi adamdı çok efendi ve mükemmel bir insandı gidmesine çok üzüldüm onun yerine keşke yönetim gitsendi inşallah bir kaç sene içerisinde tekrar beşiktaşın başına geçer...

Yorum yap

Aslinda butun takimlarin yöneticilerinin de son on yilda anlasma yaptiklari teknik direktör ve futbolcu sayilarina ,ödedikleri paralara vede basarilarina göre bir arastirma yapilip basarisiz yöneticileri aciklamak gerekli.Devamli hatalari baskalarina bulup yillarca koltuklarina yapisip kaldilar.

Yorum yap

bence geç kaldı istifa için (efendilikle bu yolda gidilmiyor).yolu açık olsun. yenisi hoş gelsin.

Yorum yap

Dostum ağır yenilgilerden sonra birilerinin kellesinin gitmesi lazım ya başkanın yada teknik direktörün bugünde olduğu gibi yine bir teknik direktörün kellesi gitti artık bu haksınlığa herkes alıştı zaten keşke yıldırım demirören gitseydi...

Yorum yap

paran varsa her yerde kralsın ....maaşına zam işine son... dünya düzeni sadece türkiyede degil dünyada böyle.. saygılar.

Yorum yap

Türkiye'de paran varsa herşeyi yapabiliyorsun ama paran yoksa hiçbir şey yapamıyorsun

Yorum yap

okey

Yorum yap

ben beşiktaşı bıraktım arkadaşlar bu yönetim gidene kadarda beşiktaşlı değilim....
                          MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

yazık oldu bence .Türk futbol adamlarına fazla deger vermiyorlar..bizim Rıdvan 3 galibiyet 2 beraberlikle istifa ettirdiler.ama simdi aragonesle nerdeyse küme düşecegiz ..hala basımız da.(tazminat kabarık)

Yorum yap

arkadaşlar yıldırım demirören gitmezse herhalde biz taraftarlar gideceğiz onun gitmesi için sıtata bir kaç hafta seyirci gidmeyecek herkese saygılar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X