Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Dijital Uydu Alıcıları (Receiver) > Başlıca Uydu Alıcıları > Redline

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

Eski 23-09-2007, 13:22   #1
LASTSAMURAI
V.I.P

LASTSAMURAI kullanıcısının avatarı

Üye No: 15692
Giriş: 15-05-2006

Uydu Alıcısı: Vu+ULTİMO 4K -Next Machina 3D

Talking Adım adım Redline Premier Lig

Arkadaslar adım adım premier lig redline cs 100 x de ;

1.Önce 12021 H 5380 tp yı o kanalda ıken menu tusuna basın sonra kurulumu secın sonra TP listesine gırın ..İcıne gırdıkten sonra dırek sıl secenegıne gelın sonra karsınıza dırek yukarıda yazmıs oldugu tp gelecek Silmek ıstedıgınızden emın mısınız sorusuna evet deyıp cıkın sonra

manuel tp aramaya gelın zaten o tp orada olacak sebeke arama hayır yapın ve taratın O TP ekrana gelecek degısıklıklerı kaydetmek ıstıyor musunuz sorusuna evet deyıp cıkın sonra;

cıhaz ayarına gelın ..key menusune gelın sonra B.....sıfreleme sıstemıne gelın en alltan bır veya 2 key sılın sonra (Form kuralları geregı o keyı arastırınız) kırmızı tusa basın (ekle) ve o malum keyı ekleyın sonra OK deyın cıkmayın o keyı yazdıgınızda okey dedıkten sonra hemen lacıvert tusa basın kumandanızdan ve oraya O kanalın uc harflı ısmını yazın keyırle o kanalı seyredın... Yukarıda yazmıs oldugum o TP yı zaten sız bılıyorsunuz...

not: kanal sıfrelı ıken bu ıslemı yapınız mesela sımdı reklamlarda kanal ....
________________________________________________________________________________
Next Machina 3D & Vu+DUO 4K
LASTSAMURAI is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık