Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Dijital Uydu Alıcıları (Receiver) > GoldMaster > 70000 - 80000

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

Eski 07-12-2010, 22:19   #1
orhana
Üye

Üye No: 31526
Giriş: 10-10-2006

Uydu Alıcısı: next 2000 cıs super plus usb li

Varsayılan Goldmaster 72000 fta kanal taşıma

slm arkadaşlar elimde bir 72000 fta makina var kanal taşımayı yapamadım kanallar karışık yardımcı olursanaız sevinirim
orhana is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-12-2010, 22:54   #2
memorist
Section Moderator

Üye No: 77
Giriş: 01-11-2005

Uydu Alıcısı: Vu+DuO² HD

Kart Paylaşımı: CCcam Oscam wicardd

Alıntı:
orhana tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
slm arkadaşlar elimde bir 72000 fta makina var kanal taşımayı yapamadım kanallar karışık yardımcı olursanaız sevinirim
Elbette arkadaşım kanal liste düzenlemeye girdiğinde sağ tarafda bulunan seçenek olarak taşı seçeneğini seç sonra taşımak istediğin kanalları ok tuşuna basdığında sağ tarafa atar yani toplu taşımadır sonra kaç numaraya koymak istersen sağ tarafa seçtiğin kanalları yeşil tuşa basarak işlemi gerçekleştirebilirsin bu işlemi tek kanal olarakta istediğin gibi yerleştirebilirsin .
memorist is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-12-2010, 23:05   #3
orhana
Üye

Üye No: 31526
Giriş: 10-10-2006

Uydu Alıcısı: next 2000 cıs super plus usb li

tşk ler arkadaşım sağolasın
orhana is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-12-2011, 20:55   #4
eminee
Yeni Üye

Üye No: 119659
Giriş: 20-12-2011

Uydu Alıcısı: GOLDMASTER

ya bende kanal taşıyamıyorum goldmaster 72000 mesela showu 4 almam gerekiyor ama 4 alamıyorum sayı değişmiyor nasıl kanal taşıyacam ayrıntılı anlatırmısınız çünkü yukardaki gibi yaptım olmadııııııııııııı showu nasıl 4 getirebilirim acil yardımmmmmmmmmmmmmmmmm ne olur
eminee is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-12-2011, 21:22   #5
memorist
Section Moderator

Üye No: 77
Giriş: 01-11-2005

Uydu Alıcısı: Vu+DuO² HD

Kart Paylaşımı: CCcam Oscam wicardd

Alıntı:
memorist tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Elbette arkadaşım kanal liste düzenlemeye girdiğinde sağ tarafda bulunan seçenek olarak taşı seçeneğini seç sonra taşımak istediğin kanalları ok tuşuna basdığında sağ tarafa atar yani toplu taşımadır sonra kaç numaraya koymak istersen sağ tarafa seçtiğin kanalları yeşil tuşa basarak işlemi gerçekleştirebilirsin bu işlemi tek kanal olarakta istediğin gibi yerleştirebilirsin .
Alıntı:
eminee tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
ya bende kanal taşıyamıyorum goldmaster 72000 mesela showu 4 almam gerekiyor ama 4 alamıyorum sayı değişmiyor nasıl kanal taşıyacam ayrıntılı anlatırmısınız çünkü yukardaki gibi yaptım olmadııııııııııııı showu nasıl 4 getirebilirim acil yardımmmmmmmmmmmmmmmmm ne olur
iyi okuyunuz talimatları unutmayın kanal liste düzenlemede taşıma seçeneği seç taşımak istediğin show tv yi üzerine ok yapınca kumandadan sağ tarafa atar sonra liste üzerinde gezerken 4 numaraya gel yeşil tuş ile bırakınız exıt yada menü seçeneğinden çıkarken sorar değişikliliği kayıt etmek istiyormusunuz diye evet dersin
memorist is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık