• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

500 alyım mı?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

search Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lütfen 500 s orjinalin nerde olduğunu bana da pm atarmısın
    orginal yok arkadaşım 1.snıf clon var dm500+plus orginal çıktı:mzk:
    NEXT 2000DPCIS SUPER PLUS USB
    NEXT 2000CIS SUPER PLUS USB
    D-SMART NEXT 9500 X CIS
    NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

Sn. Takdoğan,

Lütfen 500 s orjinalin adres ve fiyat bilgisini bana da pm atarmısın

Yıldıray

Yorum yap

takdoğan arkadaşım söylemiş olduğun firmanın msn adresi bende zaten kayıtlıydı. daha önce bu firmaylada görüşmüştüm. tekrar ediyorum bu firmanın iddaası ürünleri dreambox distribütörü olan firmadan aldığı ve mac adreslerinin dream multimedia firmasına kayıtlı olmadığıdır. fakat distribütör ile görüştüğümde böyle bir durumun söz konusu olmadığı 500s modellerinin artık orjinalinin bulunmadığını bildirdiler. ve kendilerinde 500s modelinin bulunmadığını ilettiler. bu arada 500s orjinal denilen cihazın çin menşeili olduğu söyleniyor. fakat dream multimedianın çinde üretimi yok.
        arkadaşlar amacım sadece sizleri bilgilendirmek. ben 500s araştırmasını 1 ay yaptım sonunda 500+ almaya karar verdim. çünkü 500slere güvenemedim. orjinal denilen cihazların kesinlikle doğruyu yansıtmadığı distribütör tarafından da onaylandı. karar sizindir.

Yorum yap

arkadaş araştırmasını yapmış diğer arkadşlarda bilgilenmiştir.dediğim gibi bana anlatılan budun bensadece soylenenleri aktardım...karar tabiiki almak isteyenlerindir.

Yorum yap

yusufglr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            takdoğan arkadaşım söylemiş olduğun firmanın msn adresi bende zaten kayıtlıydı. daha önce bu firmaylada görüşmüştüm. tekrar ediyorum bu firmanın iddaası ürünleri dreambox distribütörü olan firmadan aldığı ve mac adreslerinin dream multimedia firmasına kayıtlı olmadığıdır. fakat distribütör ile görüştüğümde böyle bir durumun söz konusu olmadığı 500s modellerinin artık orjinalinin bulunmadığını bildirdiler. ve kendilerinde 500s modelinin bulunmadığını ilettiler. bu arada 500s orjinal denilen cihazın çin menşeili olduğu söyleniyor. fakat dream multimedianın çinde üretimi yok.
            arkadaşlar amacım sadece sizleri bilgilendirmek. ben 500s araştırmasını 1 ay yaptım sonunda 500+ almaya karar verdim. çünkü 500slere güvenemedim. orjinal denilen cihazların kesinlikle doğruyu yansıtmadığı distribütör tarafından da onaylandı. karar sizindir.
            bence dreambox alacağına next 2000 super plus seri al yinede sen bilirsin ama hiç pişman olmazsın hem her ay yazılım veriliyor emu sistemi süper benden söylemesi...

Yorum yap

next2000hd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              bence dreambox alacağına next 2000 super plus seri al yinede sen bilirsin ama hiç pişman olmazsın hem her ay yazılım veriliyor emu sistemi süper benden söylemesi...
              sadece newcmd paylaşıımı var dm'de ise saymadığın kadar paylaşım mevcut.newcmd için server bulmakta zorlanırsın ama dm'de boyle bi sorunun yok.belki biraz tepkı çekebilirim ama nedense newcmd nextlerde bi turlu oturmadı gitti bende ultra sahibiyim ve newcmd yaplaşımı alıyorum .donma ,kitlenm maalesef bıktırıyor bu yuzden dm'ye geçtim ve ne kadarda geç kalmışım anladım.bu kadar sorunsuz paylaşım yapan / alan bir cihaz gormedim.

Yorum yap

next2000hd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                next 2000 cis super plus cihazımda var ben card charing yapabilmek için dm500+ aldım zaten. next cihazlara söylenecek bişey yok tabiki ama dreambox bu konuda bence yeteri kadar ilerde ndn dersen LINUX derim.

Yorum yap

takdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  sadece newcmd paylaşıımı var dm'de ise saymadığın kadar paylaşım mevcut.newcmd için server bulmakta zorlanırsın ama dm'de boyle bi sorunun yok.belki biraz tepkı çekebilirim ama nedense newcmd nextlerde bi turlu oturmadı gitti bende ultra sahibiyim ve newcmd yaplaşımı alıyorum .donma ,kitlenm maalesef bıktırıyor bu yuzden dm'ye geçtim ve ne kadarda geç kalmışım anladım.bu kadar sorunsuz paylaşım yapan / alan bir cihaz gormedim.
                  takdogan kesinlikle katılıyorum sana. paylaşım konusunda dreambox gibisi yok. heleki diğer ekstra konuları divx seyredebilme bilgisayar üzerine kayıt yapabilme ve daha nicesi düşünüldüğünde dreambox bence bütün uydu alıcılarından ayrı bir yere konulmalı. bunların tek nedeni var oda LINUX. bunu açıklamaya gerek yok LINUX kullananlar bilir

Yorum yap

takdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    arkadaş araştırmasını yapmış diğer arkadşlarda bilgilenmiştir.dediğim gibi bana anlatılan budun bensadece soylenenleri aktardım...karar tabiiki almak isteyenlerindir.
                    arkadaşım sana dediğim bişey yok ben sadece sen ve 500s alacak arkadaşların orjinal diye satılanların aslında orjinal olmadığını belirtmek için bilgilendirmek istedim. paramızla rezil olmak yerine gerekli araştırmayla en uygunu bulmak daha doğru gibi. yanlış anlamanı istemem senin söylediklerinde edindiğin bilgilere dayanıyor sonuçta. istersen sana distribütörün ve bana gönderdiğin firmanın msn adresini verebilirim. ve arayıp sende sorabilirsin bu konuyu.

Yorum yap

bende almadan once bayağı araştırdım ve oyle aldım bilgi ve araştırma meselesidir.ben orjinaline en yakın olanı aldım yani 1. kalite klon nu yuzden tavsiye edebilirim.tabii orj bulabilen onu alsın tavsiye budur....

Yorum yap

yusufglr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        takdogan kesinlikle katılıyorum sana. paylaşım konusunda dreambox gibisi yok. heleki diğer ekstra konuları divx seyredebilme bilgisayar üzerine kayıt yapabilme ve daha nicesi düşünüldüğünde dreambox bence bütün uydu alıcılarından ayrı bir yere konulmalı. bunların tek nedeni var oda LINUX. bunu açıklamaya gerek yok LINUX kullananlar bilir
                        uydu dunyasının FERRARİ'si dm'dır birdediğer markalar vardır...sanırım buna kimse katılmamazlık yapmaz.katılmayanlar ise daha dm tanımamışlardır. :cuara::ters::ehehe:

Yorum yap

500+ (plus) ların da klonu yoktur değil mi? Yoksa 500+ alırken de klon kazığı yeme imkanımız var mı?
                          :tr:
                          DM500S
                          Birinci 85cm.lik çanak üzerinde aparatla 2 Lnb (Hotbird ve Astra)
                          İkinci 85cm. lik çanak üstünde çiftli Lnb ile Türksat (salona ve yatak odasına)
                          Optik (ses) bağlantı ile Philips Home Cinema ve DVD-Yazıcı
                          Artık bozulmaya başlayan Panasonic tüplü 70 ekran TV

Yorum yap

bildiğim kadarıyla yok ama genede yanılmış olmayayım..malum çinlilerden herşey beklenır...

Yorum yap

vectracdx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              500+ (plus) ların da klonu yoktur değil mi? Yoksa 500+ alırken de klon kazığı yeme imkanımız var mı?
                              Taiwan üretimi olup olmadığını kontrol edersen iyi olur. tandogan arkadaşında dediği gibi çinlilerin ne halt edeceği belli olmaz. Dream Multimedia orjinal ürünlerini Taiwanda üretiyor. ve hangi distribütör üzerinden geldiğini kontrol et. karadağ yada kaya center olması gerek. bunların sitelerinden seri nolarını kontrol ederek orjinalmi değilmi öğrenebilirsin.

Yorum yap

Benide heyecanlandırdınız 500s orjinal almayı düşünüyorum bakalım..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X