• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

NextWawe 10000 fta yeni yazılım hk.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• NextWawe 10000 fta yeni yazılım hk.

Arkadaşlar 10000 serisi tamamen gözden çıkarılmış olmalıki yeni yazılım ile ilgili hiçbir gelişme yok. Bazen kızıp yakmak geliyor içimden.

yakacağın zaman haberim olsun bende de bikaç tane var belki ateş büyük olunca görüp utanırlar.....

Yorum yap

Olur kardeş, beraber yakarız. Gerçi bu yazılım işini yürüten Next grubu utanmak yerine yeni next alacaklar diye sevinirler diye düşünüyorum. yahu sunny bile yazılım çıkarmış, bizde next malı kullanıyoruz acaba yanlışmı yapıyoruz.

Yorum yap

next2000cxsuper pulusla degıstır keyfıne bak arkadasım

Yorum yap

Çözüm olmaz.

Bir müddet sonra onunda akibeti diğerleri olucaktır. Yeni ürün sürmek için piyasaya, öncekileri demode hale getireceklerdir. Dolayısı ile yeni almanın sonu yok diye düşünüyorum. Hayır, kızdığım nokta; sunny bile sürekli yazılım yeniliyor, Next'te böyle birşey yok..

Yorum yap

arkadaslar reklama girecek ama ben nextwave 10000 vardı onuattım yerine yumatu iq aldım hemde 90 ytl civarıydı aklınızın aldıgı butun yayınları seyredebiliyorum ustelik her ayda yazılımı cıkıyor

Yorum yap

bir nextin atılmasına veya yakılmasına çok üzülüyorum... ve bu cihazları bu hale getirenlere sadece" elinizdeki cihaz benim cihazımdan beter olsun" diyorum... anlayana... herneyse umut fakirin ekmeği... bu konuda fazla cesaretlide olmayın yoksa banlanır veya silinirsiniz... sonra uyarmadı demeyin...

Yorum yap

nextwave 100000 fta var,arkadaşlar yaklaşık 15 gündür multiler, private spice ve xxl leri çözüyor. tesadüf mü acaba...

Yorum yap

cilmaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  nextwave 100000 fta var,arkadaşlar yaklaşık 15 gündür multiler, private spice ve xxl leri çözüyor. tesadüf mü acaba...
                  Yok emusu bulunan bütün cihazlar çözüyor,sistem eski şifreleme sistemine geçti...yakında hepsi gider..hep böyle oluyor..yada yılbaşında bir güzellik yaptılar herhalde..

selamlar saygılar..
                  Next Minix HD
                  Next 2000 HD
                  Next MACHINA 3D SUPER
                  Next 64

Yorum yap

sleep kardeş saağolasın.. bende nexwave ler bir işe yaramaya başladı diye düşünmeye başlamıştım..

Yorum yap

sleep Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Yok emusu bulunan bütün cihazlar çözüyor,sistem eski şifreleme sistemine geçti...yakında hepsi gider..hep böyle oluyor..yada yılbaşında bir güzellik yaptılar herhalde..

selamlar saygılar..
                      aynennnnn öyle... baktılar next yazılımcıları bişey yapmıyo... zavallıları biz sevindirelim dediler... arkası gelmez tadını çıkarın....:iyyy:

Yorum yap

Bu konuda haklısınız. Sektör büyük, pazar payı büyük.. Satış yapmaları, yeni ürünü pazara sürmeleri için yapılan klasik bir pazarlama oyunu..

Yorum yap

herşeyin yenisine saglık

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X