• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 Ultra Free Server Yeni Adres

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Newcamd1 sadece kendi serverında çalışır siz onu kendiniz aranızda yapamazsınız aranızda yapmak isterseniz newcamd2 den kart alır ufak bir server kurar seyredersiniz herkesin yaptığı gibi...
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

• takdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      kartların bitiş suresi ne zaman usta ...?
      9-10. aydı yanlış hatırlamıyorsam
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

• daha zaman varken herkez izlesin.bi haylı zaman var daha....

Yorum yap

• yani zaten cihaz güzel bazı iyileştirmeler olursa.cihaz süper.örnek softcam atma özelliği pcden.next veriyosa server 2000 hdtv kullansaydı olmazmıydı mach1 hocam

vbox48 eleştirmek değil önemli olan
          NEXT 9000 ULTRA.newcamd 1 yazılımı Next YE-9000 XCam Ultra 10.02.2010 Yazılımı
          DREAMBOX 800 HD (2 TANE)
          DREAMBOX 500 S GEMİNİ 4.70(2 TANE)
          diseqc motor power tech 1 tane power jack 1 tane:20 uydu:
          INVERTO DİGİTAL-LABS WHİTE TECH UNİVERSAL SİNGLE LNB HDTV DVB-S2 COMPLİANT HD READY
          _NEXT 2000 SUPER CİS(2 TANE) -NEXT 2000 CX
          _NEXT 8500 XPA
          _NEXT 7500 XPA (2 TANE)

Yorum yap

• hocam geçmişine rahmet

Yorum yap

• yardım

hocam bende 14 şubat 2009 yazılımı var yeni server adresini giriyorum sunucu bul deyip kaydediyorum. newcam 1 açık duruma getirip kaydedip çıkıyorum. kanalların üzerine gelip bekliyorum ama açmıyor. bu arada sistem bilgisini kapattım. hocam yazılımdan dolayımı açmıyor yoksa ne yapmalıyım lütfen yardımcı olurmusun.

Yorum yap

• oncelikle adresi doğru yazdığınızdan emın olun.sonrasında ağ bağlantılarınızı kontrol edin.yine açmıyorsa makınayı arkadan açıp kapatın ve 2006 yaparak newcamd1'e gelin açması gerekli...

Yorum yap

• roberto6110 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  hocam bende 14 şubat 2009 yazılımı var yeni server adresini giriyorum sunucu bul deyip kaydediyorum. newcam 1 açık duruma getirip kaydedip çıkıyorum. kanalların üzerine gelip bekliyorum ama açmıyor. bu arada sistem bilgisini kapattım. hocam yazılımdan dolayımı açmıyor yoksa ne yapmalıyım lütfen yardımcı olurmusun.

Yorum yap

• ARKADAŞLAR 05.03 2008 hotbird.uydusu NEVCAMD1 DURUMU BİLGİNİZE ***

ARKADAŞLAR 05.03 2008 hotbird.uydusu NEVCAMD1 DURUMU BİLGİNİZE ***
                    .12360 ***viewler kapalı

12207 freextler AÇIK

.11411 H 27500 dorcel tv kapalı.

12092 mctler + redlightlar AÇIK

NOT:BUYAYINLAR NEVCAMD1DE AÇMAZ*Redlight USA-MCT Premium-MCT Luxuria-Best-MCT Reality-Full -***view HOT-

9000 xcam ultra/pvr YENİ ADRESLER **server adres belesciyiz.mt2.cx yada next.mt2.cx kullanın

mach1+doktor hocaya sonsuz teşekkürler.

vbox48 eleştirmek değil önemli olan
                    NEXT 9000 ULTRA.newcamd 1 yazılımı Next YE-9000 XCam Ultra 10.02.2010 Yazılımı
                    DREAMBOX 800 HD (2 TANE)
                    DREAMBOX 500 S GEMİNİ 4.70(2 TANE)
                    diseqc motor power tech 1 tane power jack 1 tane:20 uydu:
                    INVERTO DİGİTAL-LABS WHİTE TECH UNİVERSAL SİNGLE LNB HDTV DVB-S2 COMPLİANT HD READY
                    _NEXT 2000 SUPER CİS(2 TANE) -NEXT 2000 CX
                    _NEXT 8500 XPA
                    _NEXT 7500 XPA (2 TANE)

Yorum yap

• bilgi için teşekkurler

Yorum yap

• şu an hepsi kapalı

Yorum yap

• evet kapalı ama açılır herhalde

Yorum yap

• 15.00 itibarıyle xxxview ler açık, diğerleri kapalı
                            M3d+M3d Combo Super
                            VU+Ultimo
                            Gigablue HD QUAD PLUS
                            T90 ile 4W-46E arası 19 uydu

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              cardshare.mt2.cx
                              Bunu ağ ayarlarından 1973000 yapıp newcamd1 e girin kanallar açar...

Yorum yap

• newcamd 2 üye olmak istiyorum

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X