• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Ultra Newcamd Test Server

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• hocam yalnız bizim laptop harici bilgisayarımız yokki nasıl çözücez bu işi.makinayı alıp işemi götürelim ne yapalım

Yorum yap

• hocam birde şu takılma ve donma olayları onlar giderilecekmi acaba.hocam gerçi doktor hocam cevap yazdı ama neden bir başkası ile kart paylaşımı yapamıyoruz.son olarakta şunu sormak istiyorum.bizim makinalarada linux yüklenemezmi.hafıza çokmu az onun için.iyi çalışmalar.saygılar.

Yorum yap

• benim sistem bilgisi kısmında şunlar yazıyor.son yazılım yüklü.
        s/w version:20111020-14011520
        h/w version:BOH_NL_XTC740CXCI R1.0
        n/w version:V2.0 (17/08/2006)
        bunlar doğru olan şekildemidir yoksa bir eksiğim varmı acaba.

Yorum yap

• Eksiğin var tabii v2.1 yazacak en altta 13/9/2006 yazacak bende o şekilde cihazlar kullandığım donma vsde yok donma anca netinde sorun varsa dns nolarında hızında veya o anda o kartta aynı kanal üstünde çok kişi varsa yapar aynı diğer dreambox vsde olduğu gibi ...
          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

• peki hocam o şekil yapmak için ne lazım baştan ne yapayım hangi yazılımları atayım acaba.link verirseniz çok sevinirim.saygılar.

Yorum yap

• tf530 yazılımı internet chipini güncelleyen dvbupair yazılımını at cihaza net üzerinden sonra son yazılımı comdan at sıra ile...
              1.mesajda var zipin içinde tüm yazılımlar zaten
              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

• tamam hocam çok teşekkürler.saygılar.

Yorum yap

• hocam iyi akşamlar benim makinada ilk yazılım var diyer ikisinide atmalımıyım yoksa 07,11,2006 yazılımı yeterlimi hepsini atacakmıyız ayrıca usb baglantılı dönüştürücü problem cikarirmi,key atabilirmiyim bununla.

Yorum yap

• hocam yazılımları attım ama bu seferde ne oldu anlamadım sinyal gelmiyor.sinyal yok ne yapmam lazım acaba.

Yorum yap

• angora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      hocam iyi akşamlar benim makinada ilk yazılım var diyer ikisinide atmalımıyım yoksa 07,11,2006 yazılımı yeterlimi hepsini atacakmıyız ayrıca usb baglantılı dönüştürücü problem cikarirmi,key atabilirmiyim bununla.
                      arkadasım cıhazın versıyonu 2.0 dan dusukse sırasıyla
                      27 ekım yazılımını
                      newcand test yazılımını
                      newcant 7 kasım yazılım larını
                      yukledıkten sonra versıyonun 2.1 yukselır ve
                      server lerı ızleyebılırsın
                      sayqılar

Yorum yap

• mach1 hocam lütfen yardım edin.dün tüm yazılımları en baştan attım ve en son 7 kasım yazılımını attım ama sinyal gelmiyor şu anda makinaya.2 bar varya sinyal ve kalite diye.sinyal çizgisi var ama kalite çizgisi sıfır.acaba makinaya birşeymi oldu.yoksa yazılım atarken bir hatamı yaptımda,yazılımsal birşeymi anlamadım.lütfen yardımvedin.iyi çalışmalar.saygılar.

Yorum yap

• .önce arkadan aç kapa olmazsa. dieseg ayarlarını bak.ben dün kurcalarken sinyal sıfır oldu.düz bağlantı yaptığımda diesegin arızalandığını farkettim.yenisini aldım şimdi sorun yok.
                          P9PLUS

Yorum yap

• başka çanağada bağladım.orda türksattan bazı tp lerden sinyal aldı ama hotbirdden sinyal almadı.

Yorum yap

• cihaza birşey olacağını zannetmiyorum.fabrika ayarlarına dönüp,tekrar son yazılımı at, birde öyle dene.
                              P9PLUS

Yorum yap

• denedim ama olmadı eve gidince yine denicem.teşekkürler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X