• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Wetek OpenSpa 6.0 Backup By Enigma98 4-5-2016

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Teşekkürler, eline sağlık. Gayet güzel çalışıyor herşey.
    Şu wicardd olayı nedir, ayarları nasıl yapılır, onu bilmiyorum. Bilen bir arkadaş anlatabilir mi acaba?
    Teşekkürler

Yorum yap

fault123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Teşekkürler, eline sağlık. Gayet güzel çalışıyor herşey.
      Şu wicardd olayı nedir, ayarları nasıl yapılır, onu bilmiyorum. Bilen bir arkadaş anlatabilir mi acaba?
      Teşekkürler
      Wicard genelde rus uyducuların kullandığı oscam altyapısı ile çalışan bir emu sistemidir. 36 ve 56 derecede tricolor paketinin bir bölümü bu emu ile izlenebilmektedir. Ben openatv altında bu emuyu kullanıyorum ama openspa altında denemedim. Yine wicard config dosyasının içine cccam veya newcad server bilgilerinizi yazarak kullanabilirsiniz. Biss ile açılan kanalalar yine açılabiliyor. Ozkaradag ustanın söylediğine göre powervu ile açılan kanallarda açılıyormuş ama ben beceremedim.

Yorum yap

Eline saglik Bana piconlar lazim ntv hd falan bulamadim. Transparan olan guncel turksat picon paylasabilir misiniz.

Yorum yap

byagli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Daha önceki backuplara baktığımızda yine 16 gb tan alınan bacupların 2-3 gb tuttuğundan dolayı sordum. Mach1 usta veya özkaradağ ustanın backuplarında backup boyutlarının yüksek olması nedeniyle megaya yüklenmesini günlerce bekledik. Aradaki fark galiba sizin backuplarda kodi tarafının dolu olmamasından kaynaklanıyor. Teşekkürler.
          ben dopları yükledim istediğin eklentiyi depodan indirebilirsin...

simplymessert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Eline saglik Bana piconlar lazim ntv hd falan bulamadim. Transparan olan guncel turksat picon paylasabilir misiniz.
          wetek depo ya bakınız tüm piconlar orada mevcuttur...
          WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
          K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

Hocam kodi ye canlı tv live tv yi eklerseniz iyi olur.
            Birde arka plan boot logo yu bulamadım.
            Mnigma daki resmi nasıl boot logo yapariz

Yorum yap

Image hazırlanırken tek skin az picon ve çok eklenti yüklü değilse zipte ufak oluyor ama e2 ve kodi taraf full full yüklenirse skinler piconlar eklentiler vs o zaman zipleyince 2-3 gblere çıkabiliyor ..
              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

fazla detaya gerek yok ne kadar çok detaya girerseniz bacup u hazırlaya kişi zorlanır bunun siteye yüklenmeside var...

Yorum yap

cihaz yeni olduğu için kerneller devamlı değişiyor sdcard a yazmak gerekiyor bacup hazırlamak zahmetli ve çok zaman isteyen bir iştir.ben bacuplarımı sade ve kullanışlı hazırlıyorum kodi de ise tüm depoları kuruyorum size sadece istediğiniz eklentiyi seçip yüklemek kalıyor... iyi seyirler...

Yorum yap

üstat eline sağlık herşey çok güzel yanlız bir problemim var usb ye hdd taktık hdd yi görüyor yanoız içndeki filimleri oynat mak istediğimde filimler hiç bir şekilde açmıyor cihaz donuyor sol köşedeki yuvarlak dönüyor ekran kararıyo öylece kalıyor on dakikadan fazla bekledim hiçbir şey olmadı mecburen fişi çeip cihazı tekrar çalıştırmak zorunda kalıyorum

Yorum yap

dcaliskan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      üstat eline sağlık herşey çok güzel yanlız bir problemim var usb ye hdd taktık hdd yi görüyor yanoız içndeki filimleri oynat mak istediğimde filimler hiç bir şekilde açmıyor cihaz donuyor sol köşedeki yuvarlak dönüyor ekran kararıyo öylece kalıyor on dakikadan fazla bekledim hiçbir şey olmadı mecburen fişi çeip cihazı tekrar çalıştırmak zorunda kalıyorum
                      ben hiç film oynatmadım ama mediaplayer 2 de deniyorsunuz demi...
                      yada eklentilerden vlc mediaplayer kurup deneyin açması lazım

Yorum yap

üstad eklentileri göremiyorum.nsteram vod ve ts paneli yüklememe rağmen göremiyorum.

Yorum yap

manos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          üstad eklentileri göremiyorum.nsteram vod ve ts paneli yüklememe rağmen göremiyorum.
                          o eklentiler zaten bacupta yüklü dns ayarları yapın...

Yorum yap

Hocam Hbb tv eklentisi yuklu degil sanirim yada ben bulamadim. Yuklu ise nasil aktif edebilirim, yüklü degil ise nereden yukleyebilirim. Yardimci olursaniz sevinirim. Tesekkurler..

Yorum yap

WeTek Play'de henüz HBBTV yok.

Sevgiler...

Yorum yap

Bilgilendirme icin tesekkurler. Henuz dediginize gore ilerleyen zamanlarda olacak galiba.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X