• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

bizim 150'lik anten mefta..

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• bizim 150'lik anten mefta..

dün gece aşırı rüzgardan (istanbul) sinyal gitti normal bir durum dedim fakat sabah kahvaltı ederken gümbür gümbür sesler geldi, bizim 150'lik anteni kapının önünde buldum. Allah'tan birinin kafasına gelmedi motor mount var üzerinde baya da ağırdı. Motor zaten gidiciydi iyice bozulana kadar değiştirmiyecem demiştim fakat komple uçtu rüzgar alan yerlerde oturan arkadaşlar varsa çanak bağlantılarını kontrol etsinler bence.. dunkes:

zuhhaaaaaa yaw sabah sabah güldrüdün beni organik allahta sana 210 luk çanak versin

Yorum yap

yok abi 150'liğe sahip çıkamadık 210'luk komple kiremitleri söker.. 90'lık sabit 3-4 tane koyarım dursun, motor filan hiç uğraşamam tekrardan ayarı zor oluyor..

Yorum yap

geçmiş olsun organik hocaM istanbulda olsam valla gelirdim kurmaya sana
        tekrardan geçmiş olsun saygılar
        BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Geçmiş olsun dostum, Allah korumuş birisinin başına gelseydi çok uğraşırdın,(Dualarım korumuştur) dediğin gibi motorla falan uğraşma ama foundation a dikkat et sağlam olsun, benim balkonumda tam lodosa bakıyor 3 tane çanak var ama birşey olmuyor, tekrar geçmiş olsun, selamlar.
          En büyük aptallık,
          Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

öyle valla..

saolasın @danger..

Yorum yap

sana tavsiyem 90 lık kalite bir çanağa diseqc motor kurman organik..
              "Bizim Gerçek Kıldıklarımıza Onların Hayalleri Erişemedi"

Fatih Sultan Mehmet

Yorum yap

danger35 Nickli Üyeden Alıntı
                geçmiş olsun organik hocaM istanbulda olsam valla gelirdim kurmaya sana
                tekrardan geçmiş olsun saygılar

Ben istanbuldayım kurarım organik hocam önemli değil sevgiler.

Yorum yap

geçmiş olsun üstad,eğer farklı uydulardan yararlanma durumu söz konusu değil ise en sağlamı dediğiniz gibi 3-4 tane sabit çanak olayıdır...
                  Forum Kuralları

Yorum yap

önceleri (2-3 sene evvel) farklı uydularda farklı hareketlenmeler oluyordu; astra thor hispa vs.. bu nedenle motorlu baya faydalıydı.. son zamanlarda rutinleşti; en çok hispa ve hotbird rövanşta.. o nedenle şimdilik dediğiniz gibi sabit takarım artık..

Yorum yap

organik81 Nickli Üyeden Alıntı
                      önceleri (2-3 sene evvel) farklı uydularda farklı hareketlenmeler oluyordu; astra thor hispa vs.. bu nedenle motorlu baya faydalıydı.. son zamanlarda rutinleşti; en çok hispa ve hotbird rövanşta.. o nedenle şimdilik dediğiniz gibi sabit takarım artık..
                      Büyük geçmiş olsun dostum. Allahtan kimsenin başına gelmemiş yoksa mahkeme mahkeme uğraş işin yoksa. Bencede en sağlam ve düzgünü sabit anten. Benimde var 3 tane zavallıların kimseye zararı yok.

Yorum yap

en sağlıklısı sabit çanak üstad geçmiş olsun
                        NEXT 2000 CI PLUS(FMB)
                        NEXT 2000 X PLUS
                        NEXT 2005 CI
                        NEXT 2000 CX CIS

Yorum yap

büyük geçmiş olsun. eğer çok rüzgar alan bir semtte otoruyorsanız çanaklarınızı çelik halatlarla sabitlemeniz gerekir. rüzgar çıksa bile en fazla çanağınızın döner ama yerinden sökülmesi biraz zor olur.

Yorum yap

Anten çatıda olursa çok mahzurludur, görmezsin, kontrol edemezsin, balkonda gözaltında olması büyük bir avantaj oluyor anında müdahele edebiliyorsun, tekrar büyük geçmiş olsun, Allah korumuş valla.
                            En büyük aptallık,
                            Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

@organik dostum geçmiş olsun... walla buralardada çok aşırı şiddetli fırtınalar başladı umarım çanak antenlere bir zarar gelmez...çanak iyi monte edilmişse ve bağlantıları sağlamsa korkmaya gerek yok tabii

sevgiler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X