• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000Xcıplus'a TPSaes key girme sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2000Xcıplus'a TPSaes key girme sorunu

Merhaba arkadaşlar elimde 2000Xcıplus ve üzerinde son yazılım (606c) var.daha önceki yazılımlarda hergün keyleri elle girdiğimde multiler açıyordu Son çıkan iki yazılımda kurallara uygun şekilde girmeme rağmen açmıyor.Ancak softcam olarak yüklersem açıyor.Softcamleri herzaman indirme şansım olmadığı için bana bir yardımcı olun.

Keyleri elle girerken yanlış yazıyor olabilirsin. Keyleri düzgün yazdığınıza emin olun. Örneğin "D" yerine "0", "8" yerine "B" yazıyorsundur.

Yorum yap

sayın TASARIM ilgine teşekkür ederim ;ancak keyleri doğru yazıyorum ve kontrol ediyorum hatta softcam yüklediğimde de bakıyorum aynı keyler anlayamadım gitti

Yorum yap

Kanalları tekrardan taratın.
        Son yazılım ve doğru keylerle izlenmekte sorun yok.!

Yorum yap

2500 e girdim elle tps aes 01 ve 11 e tekrar kontrol için tps aes girmede sorun yok bende açıyor softcam atmadanda...
          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

Aynı sorun bende de var.Kontrol ettim ama keylerin doğru olmasına rağmen açmıyor

42/13/16/19/30/7-5//39
            YAŞASIN PAYLAŞIM ÖZGÜRLÜĞÜ
            Pli Helenite Final +Gbox 2.1b
            Rakel DİNK Nickli Üyeden Alıntı
            Nefretle, hakaretle, kanı kandan üstün tutmakla, büyük gelecek olmaz. Yükseliş, karşındakini kendin gibi sayarak olur

Yorum yap

Arkadaşım bende de aynı cihaz var elle de girsem pc den de atsam bir sorun yok sanırım bir yerde yanlışlık var gibi istersen yeniden yazılım at ve son keyleri tekrar gir hani bir olası .
              kolay gelsin başka bir şey duşunemiyorum.
              website

Yorum yap

Yazılımı tekrar atayım.Bide öle deneyim.Teşekkürler

42/13/16/19/30/7-5//39
                Nefretle, hakaretle, kanı kandan üstün tutmakla, büyük gelecek olmaz. Yükseliş, karşındakini kendin gibi sayarak olur

Yorum yap

Yazılımı tekrar attım durum aynı ve olayı çözdüm.Orion modülüm takılıyken tps açmıyor diğer d+ ve cabolarda sorun yok.Softcamı attım ama yine aynı

42/13/16/19/30/7-5//39

Yorum yap

Evet en son denememde orion 2036 modülüme manuel aes keyleri girince açtı.Neyse modülle idare ederim artık tps için.Sevgiler

42/13/16/19/30/7-5//39

Yorum yap

Ne alaka ne demek modulle idare ederim cihaza giriyorsun ve açıyor ellede softcamlede sorun filan yok çıkartacaksın modulunu cihaza gireceksin bu kadar basit module gireceğine aynı keyi ...
                      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

evet hocam haklı haliyle modül içindeyken keyler çakışıyor açmaması normal arkadaşta uğraşıp duruyor
                        modülü çıkarıp güncel aesle açıyor zaten.
                        saygılar...
                        BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Aslında arkadaş sorununu kendisi bulmuş ama farkında değil herhalde..
                          Sonuç: Next çözüyor aesleri
                          Saygılar.

Yorum yap

Anlaşılmayan bişey var sanırım evet tabiki cihaz sorunsuz çözüyor sadece modül içindeyken tps açmıyor ve ben mesajımda belirtmişim zaten tps yi modülle idare edeceğim diye

42/13/16/19/30/7-5//39

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X