• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Süperplus'ta 500 GB harici disk kayıt işlemi.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Süperplus'ta 500 GB harici disk kayıt işlemi.

Smart MediaPlayer Plus 500 GB 3.5 USB2.0+AV OUT TÜRKÇE ALTYAZI VE DVD DESTEĞİ

Genel Özellikler :
    SmartMedia ile TV’de MP3, DIVX, MPEG4 Keyfi!
    Tüm dosyalarınızı, filmlerinizi, Mp3’lerinizi ve resimlerinizi hem saklama hem de televizyondan sınırsızca izleme ve dinleme imkânını bir arada bulabileceksiniz.
    SmartMedia’nın en büyük özelliği Divx, Mpeg4’ü desteklemesidir. Böylece Divx filmlerinizi alt yazılarında Türkçe karakter sorunu yaşamadan rahatça televizyonunuza bağlayıp izleyebileceksiniz.
    SmartMedia sayesinde Mp3’lerinizi televizyonunuz aracılığı ile dinleyebileceksiniz. Bu ürünü kullanarak 5+1 Surroundsistem arayüz desteği ile evinizi bir müzik cennetine çevirebilir, uzaktan kumanda yardımıyla kolayca Türkçe Menüler arasında gezebilirsiniz.
    SmartMedia üzerindeki kart okuyucular sayesinde cep telefonu veya herhangi bir kartınızdaki video, Mp3 gibi bilgileri de yedekleme şansına sahip olabilirsiniz.

Teknik Özellikler:
    Tek tuş ile yedekleme
    3.5” yüksek kapasite 500 GB a kadar!
    MP3, JPG ,MPEG4 ve DIVX oynatabilme özelliği
    Hafıza kartından drek bağlantı
    Kolay kullanım-Türkçe destekli altyazı arayüzü
    Uzaktan kumanda
    Tek USB Kablosundan Veri ve Güç Transferi
    USB 2.0
    Machintosh uyumlu
    Kapasite 500GB
    7200 RPM

Next Cis super pLUS cihazım var.
    Smartmedia player 500 GB. kapasiteli harici disk aldım.
    bağlatıları yaptım. 500 Gb. tek parça
    cihazım harici diski gördü. ancak kayıt tuşuna bastığım zaman cihaz donuyor. epey süre bekledim hiç tık demedi. cihazı resetledim. bir iki sefer daha denedim. sonuç aynı kayıt işlemini yapamadım. harici diskin içinde girdim. PVR başlığı var ama içi boş kayıt olmamış.

şimdi bu diske superplusta nasıl kayıt işlemi yapabilirim. siz değerli arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

ersin1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Next Cis super pLUS cihazım var.
    Smartmedia player 500 GB. kapasiteli harici disk aldım.
    bağlatıları yaptım. 500 Gb. tek parça
    cihazım harici diski gördü. ancak kayıt tuşuna bastığım zaman cihaz donuyor. epey süre bekledim hiç tık demedi. cihazı resetledim. bir iki sefer daha denedim. sonuç aynı kayıt işlemini yapamadım. harici diskin içinde girdim. PVR başlığı var ama içi boş kayıt olmamış.

şimdi bu diske superplusta nasıl kayıt işlemi yapabilirim. siz değerli arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

disk içine softcam atarak denedin mi

Yorum yap

diskin içine bilgi yükleme mp3 dinleme silms vs. işlemler yapılıyor.

ancak recevierden disk içine tv kaydı olmuyor.sorunumda bu.

Yorum yap

Harici diskin NTFS formatta ise FAT 32 formata çevir 500 GB boyut büyük hard disci 2 veya 3'e böl birinci bölümü FAT 32 olarak ayır sorunsuz kayıt yaparsın

Yorum yap

fat 32 max 32 gb 500 gb kaç 32gb çıkar hesaplayın.. sadece 32gbtek bitanesini görüyor başka yöntem varsa banada anlatın.

Yorum yap

as77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            fat 32 max 32 gb 500 gb kaç 32gb çıkar hesaplayın.. sadece 32gbtek bitanesini görüyor başka yöntem varsa banada anlatın.
            http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=36881

Yorum yap

verdiğiniz linkte başka yöntem yok ki...

Yorum yap

normal hdd olsa milenium cd si ile tamamını fat32 ye çevirebilirsin ama hdd usb olunca bu iş nasıl yapılır bilemiyorum. ama bildiğim bir şey daha var ki fat32 4gb dan büyük dosyayı desteklemez yani uzun süreli kayıt yapamazsın yani en uzun 2.5 - 3 saat

Yorum yap

diskin tamamını HDD media player ile birlikte gelen özel CD si ile fat32 ile formatladım. ancak tv.den receviere kayıt yok

Yorum yap

mp3 dinlemek istediğimde tahminen 3 - 5 saniye durmadan aynı bölümü çalıyor.
                    jpeg resime tıkladığımda resmin sadece üst tarafı % 10 luk bölümünü açıyor.
                    ustaların görüşlerini bekliyorum.

Yorum yap

arkadaşım cihazın hangi model,hangi yazılım yüklü,next son testyazılımlarında problem var.önceki ana yazılımların birini yükleyip dene

Yorum yap

ozer_ibo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        arkadaşım cihazın hangi model,hangi yazılım yüklü,next son testyazılımlarında problem var.önceki ana yazılımların birini yükleyip dene
                        Next 2000 super plus 21.04.2008 son yazılım mevcut.
                        ana yazılım hangi versiyonu yazarsan sevinirim. bende test etmiş olurum.

Yorum yap

eso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          normal hdd olsa milenium cd si ile tamamını fat32 ye çevirebilirsin ama hdd usb olunca bu iş nasıl yapılır bilemiyorum. ama bildiğim bir şey daha var ki fat32 4gb dan büyük dosyayı desteklemez yani uzun süreli kayıt yapamazsın yani en uzun 2.5 - 3 saat
                          kayıt süresi tamamen hdd kapasitesi ile sınırlı. receiver 4 gb dolunca başka bir uzantı (ts0,ts1..vs) ile kayda devam ediyor. onun için kayıt süresi en fazla 2.5-3 saat demek yanlış olur. istersen bütün gün kayıt yap, sorun yok.

Yorum yap

ersin1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            diskin tamamını HDD media player ile birlikte gelen özel CD si ile fat32 ile formatladım. ancak tv.den receviere kayıt yok
                            bilgisayara takınca hdd fat32 formatlı gözüküyorsa yapacak birşey yok. receiver bütün hdd markalarını desteklemiyor. ama eski yazılımlara göre sorun çıkardığı markalar azaldı.

Yorum yap

eso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              arkadaşım ben kendim kullanıyorum 40 gb olarak sabaha kadar kayıt yapıyorum 37.5 olarak görüyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X