• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 2000 serisi gbox ok.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Daha stabil bir sharemax isteyen arkadaşlar aşağıdaki linkten edinebilirler.

http://rapidshare.com/files/18423826....rar.html-----
    ---------------------arkadaşım hangiuyduda açıyor bu kanallar

Yorum yap

bu konunun paylaşımlar için ayrılmış bölümde olması gerek. duyarlı yetkililere duyrulur.

Yorum yap

cırcır77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        bu konunun paylaşımlar için ayrılmış bölümde olması gerek. duyarlı yetkililere duyrulur.
        zaten yetkililer taşıdı buraya konuyu.

Yorum yap

yalnizca1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          zaten yetkililer taşıdı buraya konuyu.
          burası paylaşımlarla ilgili yer değilki niye taşıdılar anlamadım... :zzz:

Yorum yap

Muhtemelen benim bağlı olduğum severda problem var çünkü denemediğim yol kalmadı.

Deneme yapabilmem için kısa süreli bile olsa bir arkadaşım beni serverine alabilirmi.

Yorum yap

Modemde birde böyle bir yer var burası doldurulacakmı acaba.

doldurulacaksa buralara ne yazacağız.

Yorum yap

Hayır doldurman gerekmiyor arkadaşım.

saygılar

Yorum yap

diyelimki 3 kişi aramızda gbox sharing yapıyoruz.Birinci kişinin alıcısında 4 adet kart ikinci kişinin alıcısında bir kart bulunsun.İkinci kişi birinci kişinin dns adresini yazarak kişideki 4 kart aracılığıyla kanalları seyrederken üçüncü kişi ikinci kişinin dns adresini yazarak (birinci kişinin dns adresini yazmadan) ikinci kişi aracalığıyla birincideki 4 kartı paylaşabilirmi.
                  Birde gbox da kişi sayısı sınırı varmıdır.

Yorum yap

valla dostum bulmaca gibi sormuşsun

Yorum yap

turanturan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      diyelimki 3 kişi aramızda gbox sharing yapıyoruz.Birinci kişinin alıcısında 4 adet kart ikinci kişinin alıcısında bir kart bulunsun.İkinci kişi birinci kişinin dns adresini yazarak kişideki 4 kart aracılığıyla kanalları seyrederken üçüncü kişi ikinci kişinin dns adresini yazarak (birinci kişinin dns adresini yazmadan) ikinci kişi aracalığıyla birincideki 4 kartı paylaşabilirmi.
                      Birde gbox da kişi sayısı sınırı varmıdır.
                      kişi sınırı vardır ama yukrıda anlattığın gibi olursa 3. kişi 2.cinin üzerinden 1.cinin kartından faydalanabilir. tabi burada önemli olan 1.cinin 2.ciye verirken yazdığı paylaşım leveli eğer sıfır level verirse 3. 1. ciden faydalanamaz

bu arada tabi 1. cinin uydu alıcısı üzerindeki kartı paylaşabilen bir cihaz olmalı.

saygılar

Yorum yap

evet sorunumun neden kaynaklandığını sonunda buldum.

modemden firewalı dıseable yaptım. Artık bende izleyebiliyorum.

Birbuçuk aydır gbox denilen bu şeyi kullanabilmek için cebelleşiyordum.

Sonunda uğraşlarıma deydi.

Yorum yap

gbox yapan arkadaşlar bunu bir arkadaş grubu içindemi yapıyorsunuz.eğer kartların ücretsiz olarak paylaşımı yapılan bir server adresi varmı varsa paylaşırsanız iyi olur saygılarımla

Yorum yap

turanturan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            gbox yapan arkadaşlar bunu bir arkadaş grubu içindemi yapıyorsunuz.eğer kartların ücretsiz olarak paylaşımı yapılan bir server adresi varmı varsa paylaşırsanız iyi olur saygılarımla
                            genelde arkadaş grupları arasında oluyor. Ama gboxı server ile verenlerde var. Gboxı ücretsiz paylaşan server bilmiyorum. Bunun için başka forum siteleri üzerinden iletişime geçmelisiniz.

saygılar

Yorum yap

yalnizca1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              genelde arkadaş grupları arasında oluyor. Ama gboxı server ile verenlerde var. Gboxı ücretsiz paylaşan server bilmiyorum. Bunun için başka forum siteleri üzerinden iletişime geçmelisiniz.

saygılar
                              öncelikle verdiğiniz cevaplar için teşekkürler.aslında burdaki üyelerde bir bölüm açıp herkes elindeki kartları belirtip bir paylaşım grubu oluştursa hiç fena olmaz

Yorum yap

D kısmına yeni bir kişi ekleyerek d lerin sayısını artırabilir miyiz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X