• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kablosuz wi-fi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kablosuz wi-fi

kablosuz wifi aldım yeni çıkan nexttin piyasaya çıkardıgı taktım baglandım ama cihazı kapatıp açtıgımda yeniden tanıtmam gerekiyor neden acaba ve baglanırken zor baglanıyor zaman aşımı diye 4 veya 5 defa dememem gerekiyor otomatik olmuyor
    ŞANLIURFASPOR

alemkes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kablosuz wifi aldım yeni çıkan nexttin piyasaya çıkardıgı taktım baglandım ama cihazı kapatıp açtıgımda yeniden tanıtmam gerekiyor neden acaba ve baglanırken zor baglanıyor zaman aşımı diye 4 veya 5 defa dememem gerekiyor otomatik olmuyor
    Aynı sorun bende de var kardeş! Bu konuyla ilgili yardımcı olabilecek birileri olursa çok seviniriz.

Yorum yap

alemkes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      yeni yazılım yok mu acaba devamlı şifreyi girmek zor ve uzun zaman alıyor devamlı zaman aşımı diye uyarı veriyor
      ŞANLIURFASPOR

Yorum yap

Zaman aşımı hatasını sinyalinizin yeterli gelmemesi nedeniyle verdiğini düşünüyorum çünkü bende de sinyal seviyesi 73-74 seviyelerindeyken bazen bu hatayı alıyordum.
        Modem anteninimi 7db olan farklı bir antenle değiştirince sorun düzeldi, şu an 77-80 seviyelerinde ve sorun yok.
        Modem anteniniz sabit ise usb wifi aygıtınızın antenini değiştirip sinyalinizi güçlendirebilirsiniz.

Yorum yap

benim dükkanımda 5 metrelik alanda zxel modem var sinal seviyesi 86 çoğu kez bağlantı başarısız oluyo zaman doldu diyo binde bir bağlanıyo bence sinalle ilgili bişey değil ya yazılımsal yada frekans la ilgili yani modemle uyuşmazlık olabilir

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X