• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

XorVod - LG Webos Uygulaması

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Bence bu mac adresi ile beraber dediğiniz gibi pek bir işe yaramıyor artık atın gitsin. Filmler için güzeldi ama madem sürekli sorun çıkaracak boşverin gitsin be ustam.
    85 cm Diseqc Motorlu (Power Tech) Anten (100.5 East- 30West (KuBand)),,, 90 cm Sabit anten (36A/B East(aparatlı) ve Turksat 3A/4B(merkez)),,, LG WEBOS UJ630V UHD TV,,, Beko CRT TV,,, Samsung 40'' LCD TV,,, Sony WAIO (SWE1512Y1ESI),,, 1 Adet 750 GB Toshiba Taşınabilir Disk,, 1 Adet 1 TB Toshiba Taşınabilir Disk Redline TS 7500 HD,,,,

EMEĞE SAYGI LÜTFEN....

Yorum yap

• habib_723 Nickli Üyeden Alıntı
      Bence bu mac adresi ile beraber dediğiniz gibi pek bir işe yaramıyor artık atın gitsin. Filmler için güzeldi ama madem sürekli sorun çıkaracak boşverin gitsin be ustam.
      Neyse..........

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı
        Şu an yine de açtırıyorum yani mac filtreleri pek işe yaramadı ama sorun zaten bu değil. En geç Yılbaşından sonra ilk hafta kaldıracağım.Kodi ile E2 de tıkılı kalsınlar. Zaten Kodi eklentilerini Android diye yazan zihniyetle işimizin olmaması lazım. Daha da beteri nstreamvod u alıp yamayıp %100 yerli diyenlerle de olmaması lazım.

Gaza geldim gbi oldu, belki bu akşam bile kaldırabilirim.
        Kendi modülünüzü yapıp sitelerin php verilerini ekleseniz olmaz mı en azından bu şekilde film ve dizi modüllerini xorvod kullanıcıları kullanmış olur.
        85 cm Diseqc Motorlu (Power Tech) Anten (100.5 East- 30West (KuBand)),,, 90 cm Sabit anten (36A/B East(aparatlı) ve Turksat 3A/4B(merkez)),,, LG WEBOS UJ630V UHD TV,,, Beko CRT TV,,, Samsung 40'' LCD TV,,, Sony WAIO (SWE1512Y1ESI),,, 1 Adet 750 GB Toshiba Taşınabilir Disk,, 1 Adet 1 TB Toshiba Taşınabilir Disk Redline TS 7500 HD,,,,

EMEĞE SAYGI LÜTFEN....

Yorum yap

• habib_723 Nickli Üyeden Alıntı
          Kendi modülünüzü yapıp sitelerin php verilerini ekleseniz olmaz mı en azından bu şekilde film ve dizi modüllerini xorvod kullanıcıları kullanmış olur.
          Gerekirse kendi modullerimi yaparım. Zamanında yapmıştım zaten ismi de "MediaMatik" ti

Sitelerin php verilerini değil html verilerini alıyoruz yani görüneni diyebiliriz.. Bunu da bir çok dil ile yapabiliriz ben .Net kullanıyorum

Yorum yap

• Üstat bu uygulama benim kullanmış olduğum tv de yok Smart uygulaması var

Yorum yap

• ermo05 Nickli Üyeden Alıntı
              Üstat bu uygulama benim kullanmış olduğum tv de yok Smart uygulaması var
              Bu uygulama şu an için sadece LG Webos modellerinde var. İleride diğer platformlara da olabilir..

Yorum yap

• ah ahh bu ilerisi yok mu?

ilerisinin ne olduğunu bilemediğimiz

Yorum yap

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı
                  ah ahh bu ilerisi yok mu?

ilerisinin ne olduğunu bilemediğimiz
                  Bir bilse insan nereye varacak bu işin sonu
                  Ama nasıl olsa bitecek birgün
                  Bitince de bilinecek sonu...

Bu dizeler Shakespeare'den ama hangi eserindendi unuttum. Senin yukarıdaki yazdıkların aklıma getirdi.

Yorum yap

• edit...

Yorum yap

• yusufturgut Nickli Üyeden Alıntı
                      zaten sorunda burda başlıyor.işi biliyorsun ama yapmıyorsunuz.yaptıklarında uzun yaşamıyor. hep aynı hikayeler duyuyoruz. aynası iştir kişinin lafa bakılmaz...
                      milli piyongo kadar bile artık umut vermiyorsunuz.
                      Hobi olarak boş vakitlerimde yaptığım bir iş bu istemeyen kullanmaz konuyu da takip etmez, nankörlük te yapmaz.....

Yorum yap

• yusufturgut Nickli Üyeden Alıntı
                        zaten sorunda burda başlıyor.işi biliyorsun ama yapmıyorsunuz.yaptıklarında uzun yaşamıyor. hep aynı hikayeler duyuyoruz. aynası iştir kişinin lafa bakılmaz...
                        milli piyongo kadar bile artık umut vermiyorsunuz.
                        Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz.

Anlamı:
                        Bir kişi hakkında yargıya varmak, nasıl bir kişi olduğunu öğrenmek mi istiyorsunuz? O hâlde onun hakkında söylenen sözler yerine, yaptığı işe bakınız. Çünkü yaptığı o iş, onun ne kadar sorumlu, bilgili ve yetenekli olduğunu açığa çıkarır.

Ben yaptığı işe, ortaya çıkarttığı sonuca bakıyorum, tebrik ve teşekkür etmek dışında bir sonuca ulaşamıyorum...

Daha iyisini yapabiliyorsanız buyrun, yoksa gereksiz, kaba, haksız eleştiri çok anlamlı olmuyor.

Üstad haklı, hobi olarak hazırlanan bir ugulama için fazla zorlamışsınız, kullanmayın veya daha iyisini yapın....

Benzer hassasiyeti "hak aramamız" gerken noktalarda da göstersek keşke...

Selamlar.

Yorum yap

• TurkVod la tam olarak netleştirdik. Aldıkları bazı önlemlerin benim uygulamamla ilgisi yokmuş. Yani TurkVod a devam ve kendilerine teşekkürler...

Yorum yap

• Konunun içinde olmasam da takip ediyorum, ortalık biraz karışmış galiba. Bu tür durumlarda hep böyle oluyor ne yazık. Sonuçta gönül işi, yetinmek lazım, daha iyisi olursa iyi olur tabii, ama olmazsa da kaybedilen bir şey yok.
                            Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
                            DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

• Arkadaşlar, modul ve portal sistemiyle çalışan ve bana ait olmayan linkleri uygulamadan kaldırıyorum.

İleride modul yaparsam eklerim...

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı
                                Arkadaşlar, modul ve portal sistemiyle çalışan ve bana ait olmayan linkleri uygulamadan kaldırıyorum.

İleride modul yaparsam eklerim...

ustam işleriniz hafif ledinde egerki degerli vaktiniz olursa size zahmet olmazsa bizede modul yapmasını ögretirmisiniz bizimde katkımız olmuş olur hep balık yemek le olmaz azda tutmayı ögrenelim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X