• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE2000 SUPER HDTV 29.07.2009 SSSP Support Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

emegi gecen herkese tesekrler

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      SSSP modu seçilince linkey çalışıyor evet onun için eklendi ve sssp plug+flycccam ile de çalışır comdan
      Öncelikle yazılımlar için teşekkürler.Ben nekadar uğraştıysam süper serisinde sssp plugla bir türlü bağlantı kuramadım acaba daha test aşamasında olduğundanmı böyle yoksa ben biryerde hatamı yapıyorum
      Next Machina 3D Super Combo, Next8000xcam plus ve next 2000 cx net

Yorum yap

Emeği geçenlere teşekkürler,

Yorum yap

yazılım da emeği geçenlere teşekkürler

Yorum yap

Teşekkürler

Yorum yap

yazılım için teşekkürler

Yorum yap

alo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Öncelikle yazılımlar için teşekkürler.Ben nekadar uğraştıysam süper serisinde sssp plugla bir türlü bağlantı kuramadım acaba daha test aşamasında olduğundanmı böyle yoksa ben biryerde hatamı yapıyorum
                İlk mesaja kullanabileceğiniz ara program eklendi.

Yorum yap

Yazılımda emeği geçenlere teşekkürler.

Yorum yap

SSSP yi nasıl kullanıyoruz tam anlayamadım arkadaşlar..
                    Hiremco TurBo4K

Yorum yap

ustalara teşekkürler de bu tv globo neden artık izlenmiyor anlamış değilim
                      dün şifre değişti yeni şifreyi hd cihazıma girdim tık yok 40tl lik dandik bir cihazım
                      daha var ona girdim açılıyor on kat pahalı hdtv de açılmıyor bana bunu izah
                      edecek bir usta yokmu.

Yorum yap

sssp ile ilgili net bilgi verebilecek arkadaşlarımız varmı?

Yorum yap

sedattascı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          ustalara teşekkürler de bu tv globo neden artık izlenmiyor anlamış değilim
                          dün şifre değişti yeni şifreyi hd cihazıma girdim tık yok 40tl lik dandik bir cihazım
                          daha var ona girdim açılıyor on kat pahalı hdtv de açılmıyor bana bunu izah
                          edecek bir usta yokmu.
                          digi tv oto yazılımı diğer nağravizyon şifrelerini preslemiş durumda bunu bende dile getirdim ama malesef düzeltilmedi glabo tv yi izlemeniz için oto yazılımından önceki bir yazılıma geri dönmeniz gerekiyor aksi halde bu durum devam ettikçe izleyemeyeceğiz.
                          BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
                          ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

Yazılımda emeği geçenlere teşekkürler.
                            -Ccccam kapatıp newcamd serveri açınca cihaz artık hattan düşmüyor,
                            anında newcamd serveri açtı.
                            -Ancak sağlam 10 tane cccam server denedim tık yok açanda 20-30 saniye
                            sonra kitleniyor.
                            -Cihaz 1 defa kilitlendi arka tuştan kapatıp açınca herhangi bir bilgi gitmedi.
                            -Verilen sssp programını cihaza bağlamadan yaklaşık 50 cccam server test ettim ama cccam 2.04 üzerindeki(2.08-2.09-2.10-2.11) serverlar sürekli gidip geliyor ???? (İllaki cihaza bağlı olmamız gerekmiyor herhalde serverlar dan gelen
                            kartları görmek için.)

Yorum yap

sssp-ne dir

Yorum yap

elinize sağlık ustalar renkte daha fazla açılma var
                                62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X