• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000Cı ile ultra arasındaki fark

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 9000Cı ile ultra arasındaki fark

Arkadaşlar geçen hafta 4 yıılık GM cihazımdan vazgeçip herkesin metettiği Next 9000 Ci aldım, ama anlamadığım,kullanma klavuzunda bazı açıklamalarda ultra modeller için geçerlidir diyor. cahilliğimi maruz görün, bu ikisi farklı modelmi? öyleyse arasındaki fark ne..
    Son olarak kumandadan kanal geçişi yaptığımda bazen uydudan çıkıp TV moduna geçiyor tekrardan Tv kumandasıyla AV ye basıyorum, ve gittikçe pişmanlık göstergem üst taraflara doğru tırmanmaya başladı keşkede GM 9400' ümü bırakmasaydım diyorum..
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder iyi günler dilerim.

Next 9000Cı ile ultra arasındaki fark

blaugrün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar geçen hafta 4 yıılık GM cihazımdan vazgeçip herkesin metettiği Next 9000 Ci aldım, ama anlamadığım,kullanma klavuzunda bazı açıklamalarda ultra modeller için geçerlidir diyor. cahilliğimi maruz görün, bu ikisi farklı modelmi? öyleyse arasındaki fark ne..
    Son olarak kumandadan kanal geçişi yaptığımda bazen uydudan çıkıp TV moduna geçiyor tekrardan Tv kumandasıyla AV ye basıyorum, ve gittikçe pişmanlık göstergem üst taraflara doğru tırmanmaya başladı keşkede GM 9400' ümü bırakmasaydım diyorum..
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder iyi günler dilerim.
    sevgili arkadaşım öncelikle almış oldugun next 9000 cı cihazının hayırlı olmasını dilerim cihazın iki farklı modeli vardır biri 9000 cı veya fta digeri ise 9000 ultradır aralarındaki fark ultra paylaşım yapıla bilen arkasına adsl kablosu takılan cihazdır eger cihazınla ilgili açıklamaları forumdan araştırırsan bulursun bahsetmiş oldugun arızadan şu anda forumda raslamadım cihazına hemen küsme önü açık hertürlü yenilige elverişli cihazdır eger yazılım atıp cihazını resetlediysen sorun olacagını zannetmiyorum sormak istedigin başka şey olursa tüm 9000 kullanıcıları olarak yanındayız iyi günlerde kullanmak dilegiyle
    :mzk: :mzk: :mzk: :mzk: :mzk: :mzk: :mzk:
    Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

pişmanlık duymayacağına emın olabilirsin tako arkadaşımın dediği gibi yazılımı attığın takdirde bir sorun kalmayacaktır bende de bu tip bir sorun olmuştu sanırım yazılımla hallolmuştu...hayırlısı olsun ...

Yorum yap

evet bu cihazın dilinden anlayıncaya kadar biraz sıkıntın olabilir oda burada yardımsever bir sürü arkadaş var bende senin gibi sorarak öğrendim.

bende 4 yılldır kullandığım humax5400 ü bir kenara bıraktım. son zamanlarda Türsatta ki kanalların % 20 sinde sinyal kesik kesik geliyordu. buda sinir bozucu durumdu. Bu cihaz çok güzel ancak Türkiye şartlarına göre bana göre zayıf kalıyor.
        Şu an kullandığım 9000 cı modeli humaxa göre daha kullanışlı ve hızlı ben kendi adıma şu anki durumumdan çok memnunun.

sende bu cihazın kıymetini zamanla anlayacaksın.

Yorum yap

Yardım ve alakanız için hepinize teşekkür ederim arkadaşlar. Cİhazı yeni yeni öğrenmeye başlıyorum takıldığım birşey olursa kafanızı ağrıtırım yine
          Sağlıcakla kalın..

Ya bu arada aklıma geldi,cihazı aldığım yer"abi memnun kalmazsan getir değiştirelim" dedi, sizce bunu götürüp Ultra modelini alayımmı tavsiye edermisiniz? arada çok fiyat farkı varmıdır ya da ne bileyim ADSL ile nelerinden faydalanabilirim ultra modelin?
          Tekrar teşekkürler..

Yorum yap

Kart paylaşımı yapmak istiyorsan cı ile olmaz ultra alsaydın yapardın...
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

blaugrün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Yardım ve alakanız için hepinize teşekkür ederim arkadaşlar. Cİhazı yeni yeni öğrenmeye başlıyorum takıldığım birşey olursa kafanızı ağrıtırım yine
              Sağlıcakla kalın..

Ya bu arada aklıma geldi,cihazı aldığım yer"abi memnun kalmazsan getir değiştirelim" dedi, sizce bunu götürüp Ultra modelini alayımmı tavsiye edermisiniz? arada çok fiyat farkı varmıdır ya da ne bileyim ADSL ile nelerinden faydalanabilirim ultra modelin?
              Tekrar teşekkürler..
              biraz fiyat farkı var evet ama yeni sistem card sharing üzerine bence üzerine vereceğin paraya değer en azından hepsini bir arada izleyemeyeceğin kanalları paylaşım la izleyebilirsin kısacası pişman olmazsın yani

sevgilerle..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X