• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Fenerbahçe - PAOK Maçını Yayınlayacak Kanallar.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Fenerbahçe - PAOK Maçını Yayınlayacak Kanallar.

UEFA Avrupa Ligi Play-Off turu 2.maçı Fenerbahçe - PAOK mücadelesi 26 Ağustos Perşembe Akşamı Saat 21:45'te Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadında oynanacaktır.

Karşılaşmanın Türkiye'deki yayıncı kuruluşu D-Smart platformudur. Euro Futbol Kanalından izlenecektir.

Karşılaşmayı Yayınlayacak yayıncı kuruluşlar güncellenecektir.

Fenerbahçe'ye Başarılar...
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Paylaşımların için teşekkür ederim Karbon üstad

Yorum yap

Yayıncı kuruluşlara Al Jazeera Sport +10 kanalı eklendi.

www.next.com.tr

Yorum yap

Yayıncı kuruluşlara SuperSport 2 ve DigitAlb HD5 kanalları eklendi.

www.next.com.tr

Yorum yap

Sn @zafi'den alıntıdır,Bilgilendirmesi için kendisineTeşekkür ederiz.

Bu mevcut duruma göre SUPER SPORT 7 kanalından Fenerbahçe - PAOK karşılaşması ilgili ''PİD değerlerini girip'' arama yapıldığında User CH adı ile bulunacak ve bu kanaldan ŞİFRESİZ seyredilebilecektir.

zafi Nickli Üyeden Alıntı
          UEFA AVRUPA LİGİ

16°DOĞU DIGITALB platformunda (FTA)

zafi Nickli Üyeden Alıntı
          EUTELSAT SESAT-1 (16°DOGU)
          11658 H 27900 2/3 (DIGITALB paketi)
          *Super Sport 6
          [vPID:2304/aPID:2305/PCR:2304]

*Super Sport 7
          [vPID:2307/aPID:2308/PCR:2307]

Her iki kanal su an FTA(sifresiz) yayindadir ve Sampiyonlar Liginden Sampdoria-Werder Bremen ve Sevilla-Sporting Braga karsilasmalarini CANLI olarak yayinlamaktadir.

ÖNEMLÍ NOT : Her iki kanal icin verilen PID'lerin uydu alici cihazin menüsünde uygun bölümlerde ELLE girilmesi gerekmektedir.

Íyi seyirler.
          SUPER SPORT 6 ve 7 kanalları 24/7 şeklinde düzenli olarak FTA(sifresiz) yayındadır.CANLI spor yayınlarının haricinde ekranda sadece "info card" görüntüsü yer almaktadır.
          Her iki kanalın yayın programı, DIGITALB platformunda şifreli olarak yayın yapan SUPER SPORT 1 ve 2 kanallarının yayını ile birebir örtüşmektedir.Bu nedenle aşağıda yer alan sitenin günlük olarak takibi sonucu SUPER SPORT 6 ve 7 kanallarında hangi yayınların CANLI ve FTA olarak izlenebileceği kolayca bulunabilir.

26 AĞUSTOS 2010 PERŞEMBE

*SUPER SPORT 6
          Trabzonspor-Liverpool [TSİ Saat:20.30]

*SUPER SPORT 7
          Fenerbahçe-PAOK [TSİ Saat:21.45]

http://www.supersport.al/programi.php?d=2010-08-26
          www.next.com.tr

Yorum yap

Şuan Trabzonspor maçını yukarıdaki söylenenleri yaparak izliyebiliyorum.Fenerbahçe maçını bekliyorum.
            Paylaşım için teşekkürler.

Yorum yap

bn bulamadım kanalı hotbirde mi oluyo bide o şifre değerlerini nerden giecem bi yardımcı olabilecek varmı

Yorum yap

kejmano6 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                bn bulamadım kanalı hotbirde mi oluyo bide o şifre değerlerini nerden giecem bi yardımcı olabilecek varmı
                Bu kanallar EUTELSAT(16°DOGU) uydusundadır. öncelikle bu frekanları bulup PİD değerlerini girdikten sonra kanal arama yapmanız gerekmektedir. aramayı PİD değerlerini girmeden yaparsanız kanallar çıkmaz.
                www.next.com.tr

Yorum yap

Teşekkürler hocam dediğiniz gibi şu yaptık şu an seyrediyoruz.

Yorum yap

fenerbahçe maçı

ustalar 11658 h 27900 frekansı nı buluyorum ama super sport 6 ve 7 kanalları gözükmüyor ne yapmam lazım

Yorum yap

ö temiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      ustalar 11658 h 27900 frekansı nı buluyorum ama super sport 6 ve 7 kanalları gözükmüyor ne yapmam lazım
                      menü-uydu ayarları - kanal ekleme bölümünden transporder kısmında ilgili frekansa gelip kırmızı tuş ile PİD ayar bölümüne girip ilgili değerleri girip kaydedin daha sonra kanal araması yapın User CH şeklinde kanal gelecektir.
                      www.next.com.tr

Yorum yap

buldum bu kanalı ama sinyal yok users 230723082307 die bi kanal çıkıy??

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X