• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ustalardan Bir Açıklama osd resim (Next super plus 2000 usb fta)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ustalardan Bir Açıklama osd resim (Next super plus 2000 usb fta)

Arkadaşlar! son ırdeto 2 Yazılımlarında Next 2000 fta usb_li Cihaza arka fon resmi ata bilen varmı?
    Cihaza 14 şubat yazılımını atanda arka fon resmi oluyor! ama son ırdeto 2 yazılımında sonra olmuyor!!! şuan cihaz 19.08.2008 yazılımı yüklü Ayrıca Next 2000 cıs super plus cıhazda Arka fon resmı sorunsuz Atılıyor!!!
    Ama Next 2000 fta USB cıhazda olmuyor galıba!!!

Forumdan indirdiğim osd resmini usb belekten yüklüyorum cihaz bootlanıyor daha sonra osd ayarlarında mevcut resmi seçmek istiyorum ama sadece mevcut resim 1 var yani kullanıcının attığı resim görünmüyor... yazılımla alakalımıdır.
    saygılar

cevap veren yok mu?

Yorum yap

mach1 hocamdan yardım istiyorum...

Yorum yap

Belki yazılımda yer kalmadığı için kaldırılmış olabilir dostum. Bence üzerinde fazla durmaya değmez.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Belki yazılımda yer kalmadığı için kaldırılmış olabilir dostum. Bence üzerinde fazla durmaya değmez.
          bilgilendirdiğiniz için teşekkürler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X